Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Piątek 2 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
28 listopada 2015 r. - Zakończenie realizowanego w Rzgowie pr. "Świadomy Senior - Bezpieczny Senior"
Image
Ponad pięćdziesięciu seniorów zakończyło w sobotę 28 listopada 2015 r. uczestnictwo w programie „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior”, który realizowany był w Gminie Rzgów.
Projekt „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior” współfinansowany był przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
Skierowany był do seniorów i miał na celu przekazanie im wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających bezpieczne funkcjonowanie we współczesnym społeczeństwie.
Czytaj całość...
25 listopada 2015 r. - "Kryminalna zbrodnia w rzgowskiej książnicy"
Image
„Było mgliste, listopadowe popołudnie. Wcześnie zapadający zmierzch rozjaśniały światła przejeżdżających samochodów i kręgi wokół włączonych już ulicznych latarń….”
Chyba tak mogłaby rozpoczynać się kolejna powieść Krzysztofa Koziołka, którego gościliśmy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie 25 listopada br.
Czytaj całość...
Rządowy program "Bezpieczna i przyjazna szkoła" w Gimnazjum w Rzgowie
Image
W Gimnazjum im Polskich Noblistów w Rzgowie od września realizowane są przygotowane przez nauczycieli szkoły działania skierowane do uczniów i absolwentów w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.
Mają one głównie na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, głównie w zakresie zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, a także kreowanie bezpiecznego i przyjaznego środowiska szkoły.
Czytaj całość...
Zaproszenie na Zabawę Charytatywną
ZABAWA CHARYTATYWNA 28 listopada 2015 r. godz. 19:00
Więcej informacji... (proszę kliknąć)
Czytaj całość...
27 listopada 2015 r. - Pracownia Sławsk przeprowadziła pierwsze Nocne Granie!
Image W Sławsku zamieszanie! w ruch poszły... pionki, karty bo Pracownia Sławsk przeprowadziła pierwsze Nocne Granie!
Od godziny 18:00 dnia 27.11 każdy mógł przyjść i spróbować swoich sił w chińczyka, uno, szachy, labirynt, monopoly i wiele innych.
Okazało się, że gry planszowe to doskonała rozrywka, gdyż dość pokaźna grupa która tego wieczora zawitała do Pracowni świetnie się bawiła.
Czytaj całość...
25 listopada 2015r. - Nagroda dla KGW Zarzewek
Image Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewku zdobyło nagrodę w Konkursie pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Nagroda wynosi 3 000,00 zł. Gmina Rzgów zgłosiła do konkursu projekt „Eko-artysta” zrealizowany przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewku. Projekt polegał na wykorzystaniu surowców wtórnych do wykonania różnego rodzaju przedmiotów i elementów ozdobnych.
Czytaj całość...
Emisja programu Aktywni 60+
Image Zapraszamy do obejrzenia 12-minutowego materiału przygotowanego przez TVP Kraków o projekcie „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior” realizowanym w Rzgowie. (proszę kliknąć)
Informujemy, że dniu 1 grudnia 2015 r. (wtorek) o godzinie 17:10 w Telewizji Regionalnej był wyemitowany Magazyn Aktywni 60+ nagrywany na terenie Gminy Rzgów.
W programie udział wzięli uczestnicy projektu „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior” realizowanego na terenie Gminy Rzgów w okresie od maja do listopada 2015 r. Zapraszamy do obejrzenia.
23 listopada 2015r. - Spotkanie z Jerzym Dudkiem w Gminnym Klubie Sportowym Rzgów
Image W dniu 23 listopada Gminny Klub Sportowy Rzgów odwiedził bardzo wyjątkowy gość mianowicie JERZY DUDEK – były bramkarz Reprezentacji Polski, Liverpoolu i Realu Madryt! Spotkanie z legendarnym piłkarzem było możliwe dzięki wygranej w konkursie pt. „Jerzy Dudek w Waszym Klubie!” organizowanym przez ORANGE. Przypomnijmy, że zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu w formie filmu wyjątkowego zaproszenia dla Jerzego Dudka na trening. Nasza koncepcja zaproszenia polegała m.in. na ogłoszeniu konkursu plastycznego pt. „Mój trening z Jerzym Dudkiem!”.
Czytaj całość...
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY RZGÓW W SPRAWIE PIERWSZEGO PRZETARGU NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W SŁAWSKU
PIERWSZY PRZETARG NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W SŁAWSKU
Więcej informacji... (proszę kliknąć)
16 listopada 2015r. - Seniorzy przy komputerach
Image Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie zorganizował dla swych studentów kolejny już  kurs edukacyjny sfinansowany przez Samąrząd Gminy Rzgów. Tym razem jest to kurs komputerowy i ma miejsce
w Zespole Szkół w  Sławsku. Zajęcia rozpoczęły się
16 listopada br.  i trwać będą do połowy grudnia. Dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek w  godzinach popołudniowych przy szkolnych komputerach naukę pobiera 16 studentów UTW.
Czytaj całość...
Zawiadomienie

Przebudowa dróg w miejscowościach Grabienice - Bożatki i Bożatki w Gminie Rzgów została  zrealizowana przy udziale środków Województwa Wielkopolskiego w wysokości 150 tyś. zł przekazanych przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu.

1 grudnia 2015 r. - Bezpłatna mammografia (wymagana rejestracja telefoniczna)
Image
Czytaj całość...
23 listopada 2015 r. - Jerzy Dudek rusza do Klubów Sportowych Orange
Image
Zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie o godzinie 10:00 z Jerzym Dudkiem w Rzgowie!!!
ImageJeżeli aura będzie sprzyjająca to spotkanie odbędzie się na Gminnym Stadionie GKS Rzgów, a w przypadku śnieżnej, deszczowej, czy wietrznej pogody zapraszamy na spotkanie w hali sportowej Gimnazjum w Rzgowie.
Poniżej zamieszczamy oficjalny list rzecznika Orange Polska informujący o wizycie piłkarza.
 
Jerzy Dudek rusza do Klubów Sportowych Orange
Uczniowie z sześciu Klubów Sportowych Orange już wkrótce trenować będą pod okiem Jerzego Dudka. Jest to nagroda za wyjątkowe wykonanie zadanie grywalizacyjnego. Pierwsze wizyty piłkarza odbędą się 23.11 w Rzgowie i w Ruminie. Jerzy Dudek odwiedzi także: Wilkanów, Łapanów, Brańszczyk i Barwice.  
Czytaj całość...
18 listopada 2015 r. - Siatkarze Orła Osiecza zagrali w meczu charytatywnym w Żychlinie
Image Dnia 18 listopada w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbyły się dwa charytatywne mecze siatkówki.
Celem inicjatywy była zbiórka pieniędzy dla chorego na dziecięce porażenie mózgowe małego Franka.
W pierwszym meczu drużyna Orła Osiecza składzie: Piotr Fabisiak, Jakub Miśkiewicz, Łukasz Liebelt, Damian Szczepaniak, Adrian Borowski, Adrian Ratajczyk pokonała 3:0 ekipę ZSEU Żychlin.
Czytaj całość...
16 listopada 2015 r. - Wycieczki bez deszczu w GBP mimo pluchy za oknem, czyli...
Bałkany jak w kalejdoskopie
Image W poniedziałkowe popołudnie 16 listopada 2015 r. gdy za oknem padał deszcz i hulał wiatr słuchacze UTW w Rzgowie zebrani w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie za sprawą Pani Janiny Foryńskiej „przenieśli” się na słoneczne Bałkany.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 91 - 105 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź