Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 4 Sierpnia 2020
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
10 stycznia 2010 - WOŚP - Gmina Rzgów Drukuj E-mail
ImageWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Rzgowie rozpoczęła się o godz. 15:30 w hali sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów. W konkursach sportowych i nie tylko brały udział 3 drużyny: Ludowego Banku Spółdzielczego w Rzgowie, Urzędu Gminy i Gimnazjum w Rzgowie. Po zaciętej walce tort wygrała drużyna gospodarzy, drugie miejsce zajął Urząd Gminy, a trzecie przedstawicielki banku. Oprócz tego można było posłuchać koncertu Orkiestry Dętej w Rzgowie i obejrzeć nowoczesne układy taneczne w wykonaniu dziewcząt z gimnazjum. Dla łasuchów serwowano ciasto i kawę.

Image
Festyn zakończył się licytacją gadżetów ufundowanych przez WOŚP, Urząd Gminy i mieszkańców. Osoby, które dotrwały do końca mogły obejrzeć „światełko do nieba” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ogólnie zebrano kwotę w wysokości 9.500,00 zł.
Podobne festyny odbyły się w Szkołach Podstawowych w Osieczy i Sławsku. W Osieczy z kwestowania do puszek, loterii i licytacji uzbierano kwotę w wysokości 3.155,32 zł i 24 €. W Sławsku na rzecz WOŚP udało się zebrać kwotę nieco większą - 8.731,72 zł.
Festyny zorganizowali pracownicy Gimnazjum w Rzgowie, Szkoły Podstawowej w Sławsku i Osieczy.


GALERIA  FOTOGRAFII
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź