Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
18 grudnia 2015 r. - Wspomnienie o powstaniu wielkopolskim Drukuj E-mail
Image 27 grudnia 1918 roku wybuchło powstanie wielkopolskie – jedyny prawdziwie udany zryw powstańczy w historii Ojczyzny. Dzięki niemu Wielkopolska stała się częścią Polski. Uczniowie klasy piątej i szóstej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie upamiętnili te ważne wydarzenia sprzed 97 lat. Biało – czerwone rozetki - symbol walki niepodległościowej wykonane na lekcjach historii oraz okolicznościowe gazetki przypomniały wszystkim te tragiczne karty naszego regionu.
Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź