Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
O G Ł O S Z E N I E Drukuj E-mail
Gmina Rzgów jest w trakcie opracowywania "Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie Gminy Rzgów na lata 2016 – 2026"
W związku z tym uprzejmie informujemy, że do dnia 21 listopada 2015 roku wszyscy zainteresowani mieszkańcy gminy Rzgów mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej Gminy Rzgów. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić działania, które należy podjąć w celu poprawy jakości życia jej mieszkańców.
 
Konieczność uchwalenia strategii przez samorząd terytorialny wynika wprost z ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej, ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym oraz ustawy z dnia 6 grudnia 2006 roku o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.
Strategia rozwiązywania problemów społecznych jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców naszej gminy.
W związku z tym uprzejmie informujemy, że do dnia 10 listopada 2015 roku wszyscy zainteresowani mieszkańcy gminy Rzgów mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej Gminy Rzgów. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić działania, które należy podjąć w celu poprawy jakości życia jej mieszkańców.
 
Ankieta jest dostępna  w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzgowie oraz  jako załącznik do niniejszego ogłoszenia.
Kontakt: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie, ul.Konińska 8,
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź