Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 4 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
28 września 2015 r. - Pierwszaki błyszczą na drodze do Szkoły Podstawowej w Osieczy Drukuj E-mail
Image Dnia 28.09.2015r. w Szkole Podstawowej w Osieczy odbyło się spotkanie zorganizowane przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie. Adresatami byli uczniowie klas pierwszych z terenu gminy Rzgów. Tematem spotkania edukacyjno- prewencyjnego było hasło: „Pierwszaki błyszczą na drodze”. Dzieci zostały wyposażone w elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania Rada Rodziców przy SP w Osieczy przygotowała dla wszystkich zdrowe kanapki i herbatę.
 
Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź