Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 17 Maja 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
27 września 2015r. - III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Słupcy Drukuj E-mail
Image Dnia 27 września na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbył się III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Akademia Reissa Słupca. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2008 wzięło udział 6 drużyn: SKP Słupca, Akademia Reissa, Victoria Września, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Płomień Nekla. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali:
Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Kuśmierek Wiktor, Budzyński Ignacy, Hernas Mateusz, Ptak Hubert, Szumigalski Piotr (s. Ani), Wasilewski Piotr, Woźniak Marcel, Wrzesińska Natalia.
W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Borecki Igor, Cieślak Mikołaj, Ćwikliński Wiktor, Goździk Filip, Kwaśny Wojciech, Łeska Anna, Łeska Artur, Mizgalski Alan, Prus Filip, Szambelan Kacper, Szambelan Patryk, Tomasik Igor. Trenerem obu ekip był Piotr Lewandowski.

Ostatecznie kolejny raz w turnieju ligowym najlepsza okazała drużyna Akademii Reissa, która wysoko wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie SKP Słupca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Victorii Września. Poza podium znalazły się drużyny Płomień Nekla oraz najmłodsze w stawce GKS I Rzgów i GKS II Rzgów.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej ligowy grup młodszych ORLIK E2 odbędzie się 10 października (niedziela) o godz. 10.00 we Wrześni.

Wyniki meczów:

Victoria Września – Akademia Reissa 0-3
SKP Słupca – GKS II Rzgów 5-0
Płomień Nekla – GKS I Rzgów 0-0
Victoria Września – SKP Słupca 1-2
Akademia Reissa – GKS I Rzgów 8-0
GKS II Rzgów – Płomień Nekla 0-4
SKP Słupca – Akademia Reissa 0-1
Płomień Nekla – Victoria Września 1-2
GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 2-0
SKP Słupca – Płomień Nekla 2-1
Akademia Reissa – GKS II Rzgów 11-0
Victoria Września – GKS I Rzgów 4-0
Płomień Nekla – Akademia Reissa 0-5
GKS I Rzgów – SKP Słupca 1-7
GKS II Rzgów – Victoria Września 0-7
Ostateczna kolejność w turnieju:
1.Akademia Reissa 15pkt 28-0
2.SKP Słupca 12pkt 16-4
3.Victoria Września 9pkt 14-6
4. Płomień Nekla 4pkt 6-9
5. GKS I Rzgów 4pkt 3-19
6. GKS II Rzgów 0pkt 0-29
Tabela ligowa po 3 turniejach:
1.Akademia Reissa 45pkt 85-1
2.SKP Słupca 36pkt 49-8
3.Victoria Września 25pkt 38-24
4.Płomień Nekla 11pkt 15-38
5. GKS I Rzgów 8pkt 8-46
6. GKS II Rzgów 7pkt 8-66
Autor: Michał Rek

 Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź