Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 19 Maja 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW w 2016 roku
HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW w 2016 roku

Przedsiębiorca odbierający w 2016 roku odpady komunalne z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Rzgów to Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. ul. Konińska 78, 62-570 Rychwał nr tel. 63 248-10-79
Czytaj całość...
29 grudnia 2015 r. - Informacja z XII Sesji Rady Gminy Rzgów
Image W dniu 29 grudnia 2015 r. odbyła się XII Sesja Rady Gminy Rzgów, w której udział wzięli wszyscy radni.
Obrady przeprowadzono zgodnie z niżej przedstawionym porządkiem obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokółu z XI Sesji Rady Gminy Rzgów.
4. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym i dyskusja nad sprawozdaniem.
Czytaj całość...
E-CENTRA - AKTYWIZACJA CYFROWA MIESZKAŃCÓW GMIN
Informujemy, że Gmina Rzgów ma zamiar przystąpić do  projektu pt.:
E-CENTRA – AKTYWIZACJA CYFROWA MIESZKAŃCÓW GMIN w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 zwracamy się Mieszkańców z pilną prośbą o wypełnianie krótkiej ankiety badającej zapotrzebowanie w zakresie umiejętności cyfrowych. http://www.ankietka.pl/ankieta/210539/ankieta-gmina-rzgow.html - (Proszę kliknąć) 
Ankieta będzie również dostępna w wersji papierowej dla Państwa w Urzędzie Gminy Rzgów i wypełnioną prosimy składać w sekretariacie urzędu.
Prosimy o wypełnianie ankiety dostępnej pod wskazanym linkiem do dnia 31.12.2015 roku.
24 grudnia 2015 r. - Życzenia Świąteczne
Image
20 grudnia 2015 r. - Siatkarze Orła Osiecza na Charytatywnym Turnieju Siatkówki w Starym Mieście
Image Dnia 20 grudnia br. na sali sportowej w Starym Mieście odbył się Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Referatu Sportu Gminy Stare Miasto. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny:
Radio Zet Gold, Orzeł Osiecza, Ochocki Turek oraz KS Team Stare Miasto.
Czytaj całość...
19 grudnia 2015 r. - Orliki GKS-u Rzgów na Ogólnopolskim Turnieju ORANJE CUP 2015
Image Dnia 19 grudnia br. w Hali Sportowej RONDO w Koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej ORANJE CUP 2015. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Oranje Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 12 drużyn z całej Polski: Oranje I Konin, Oranje II Konin, Jutrzenka Bychlew, Cuiavia Inowrocław, MKS Boruta Zgierz, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, KKS I Kalisz, KKS II Kalisz, Parasol Wrocław, Polonia Słubice, Andrespolia Wiśniowa Góra, GKS Rzgów.
Czytaj całość...
18 grudnia 2015 r. - Przedświąteczny magiczny klimat w Przedszkolu "Kraina Radości" w Sławsku
ImageW piątek odbyło się spotkanie jasełkowe połączone z warsztatami świątecznymi. Pani dyrektor Mariola Budzińska przywitała zebranych gości, złożyła życzenia i zaprosiła na przedstawienie.
Rodzina, Święta, Trzej Królowie, pastuszkowie i aniołki, to między innymi postacie jasełkowego przedstawienia.
Efekt pracy nauczycielek i maluszków był znakomity. Aktorzy w pięknych strojach, opowiadali wierszem i kolędami o narodzinach Pana Jezusa. Wśród postaci osadzonych na tle jasełkowej scenerii nie mogło zabraknąć Rodziny Świętej, Trzech Króli, aniołów i pastuszków.
Czytaj całość...
17 grudnia 2015 r. - ZAKOŃCZENIE KURSU KOMPUTEROWEGO W SŁAWSKU
Na naukę nigdy nie jest za późno!
Image W czwartek 17 grudnia br. w Zespole Szkół w Sławsku miało miejsce zakończenie kursu informatycznego dla seniorów. Kurs "Pierwsze kroki z komputerem" zorganizował dla swych studentów Uniwersytet Trzeciego Wieku, a sfinansował Samorząd Gminy Rzgów. Fachową wiedzę w zakresie podstawowej obsługi komputera i korzystania z internetu przekazywała Katarzyna Zielińska- nauczyciel Zespołu Szkół w Sławsku.
Czytaj całość...
15 grudnia 2015 r. - Ewa Chotomska w Bibliotece Publicznej w Rzgowie
Image
Jedną z form popularyzacji czytelnictwa i rozbudzania zainteresowań książką wśród najmłodszych czytelników są spotkania autorskie z pisarzami literatury dziecięcej. Mogliśmy się o tym przekonać 15 grudnia br.
Na zaproszenie dyr. GBP Rzgów Doroty Eltman gościliśmy w skromnych progach naszej książnicy Panią Ewę Chotomską- aktorkę, pisarkę, reżyserkę, scenarzystkę oraz autorkę licznych tekstów piosenek dla dzieci chociażby „Mydło lubi zabawę”, „Fantazja”, „Szczotka pasta”.
Czytaj całość...
11 grudnia 2015 r. - Piernikowy wieczór kolęd
Image
„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku dzień,
który liczy się od zmroku…”  
To Wigilia- wieczór wyjątkowy, w którym  przy stole gromadzi się cała rodzina, łamiemy się opłatkiem, wymieniamy życzeniami.
Wieczerza wigilijna- tradycyjne polskie dania, których receptura przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Podekscytowane dzieci wypatrujące pierwszej gwiazdki na niebie, a po wieczerzy szukające prezentów pod świąteczną choinką. Wspólne śpiewanie kolęd i wyjście na Pasterkę.
My, Seniorzy z gminy Rzgów mieliśmy przedsmak tej świątecznej atmosfery.
Czytaj całość...
9 grudnia 2015 r. - Magia Świąt w Bibliotece
Image „Kluczem do wiedzy i sprawności
umysłu jest czytanie”
Zbliżające się święta stały się okazją do wprowadzenia najmłodszych czytelników w świąteczny nastrój oraz kontynuowania akcji „Cała Gmina Czyta Dzieciom”, która cieszy się niezmiennym powodzeniem i rosnącym zainteresowaniem. Już po raz kolejny gościliśmy w Bibliotece Publicznej w Rzgowie dzieci z kl. I b Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcą p. U. Błaszczyk i p. K. Janicką – asystent nauczyciela.
Czytaj całość...
14 grudnia 2015 r. - GKS Rzgów w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar ORANGE
Image W dniu 14 grudnia Gminny Klub Sportowy Rzgów odwiedzili eksperci ORANGE, którzy nadzorowali wykonanie 6 zadań eliminacyjnych Ogólnopolskiego Turnieju o PUCHAR ORANGE. Drużyna GKS-u Rzgów w składzie: Eryk Borowski, Patryk Borowski, Rafał Bukiewicz, Wiktor Duszyński, Remigiusz Graczyk, Bartosz Jaszczak, Dominik Marzol, Mateusz Nalewski, Aleksy Staniszewski, Kacper Zieliński, Przemysław Kopczyński (trener) rywalizowała tego dnia w zmaganiach sportowych w sali sportowej Zespołu Szkół w Sławsku.
Czytaj całość...
13 grudnia 2015 r. - Wigilia u Pani Zofii Urbanowskiej w Kowalewku
Image Dom Kultury w Kowalewku był miejscem "Wigilii u Zofii Urbanowskiej", w niedzielę, 13 grudnia 2015 r. odbyło się gminne spotkanie wigilijne, które zgromadziło pełną salę gości i mieszkańców. Uroczystość rozpoczęła się koncertem kolęd wykonanym przez Orkiestrę Dętą OSP Rzgów wraz z młodzieżą, która przygotowała występ świateczny pod kierunkiem Pani Haliny Turajskiej.
Świąteczne potrawy i wigilijny poczęstunek przyrządziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Rzgowa, Sławska, Osieczy, Witnicy, Zarzewa, Bożatek i Kowalewka.

Czytaj całość...
21 grudnia 2015 r. - Zapraszamy na tradycyjne Jasełka oraz kiermasz bożonarodzeniowy
Image
Czytaj całość...
17.12.2015r. - Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych
Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych na temat projektu Rocznego programu współpracy Gminy Rzgów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2016.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 61 - 75 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź