Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Piątek 2 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
10 stycznia 2016r. - XXIV FINAŁ WOŚP w Zespole Szkół w Sławsku
Image Po raz kolejny chcieliśmy pokazać światu, jak wielkie są nasze serca, dlatego – zgodnie z kilkuletnim zwyczajem – przyłączyliśmy się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki doświadczeniu, jakie zebraliśmy przez te kilka lat, poszerzyliśmy swoje działania, tak więc rozwinęliśmy swój wachlarz pomysłów i - oprócz tradycyjnego wolontariatu polegającego na zbieraniu datków do puszek –zaproponowaliśmy wszystkim, którzy w tę niezwykłą niedzielę przekroczyli progi naszej szkoły, moc atrakcji – było zatem przyjemnie i pożytecznie! Uczennice szkoły podstawowej i gimnazjum popisały się umiejętnościami wokalnymi.
Czytaj całość...
14 stycznia 2016 r. - "Od ziarenka do bochenka", czyli co warto wiedzieć o chlebie - WSTĘP WOLNY
Image
Czytaj całość...
12 stycznia 2015 r. - PROGNOZA ZAGROŻEŃ Zjawisko: Oblodzenie
Image PROGNOZA ZAGROŻEŃ Zjawisko: Oblodzenie, Stopień zagrożenia: 1,
Ważność: od 2016-01-12 16:00 do 2016-01-14 07:30
Czytaj całość...
10 stycznia 2015 r. - Charytatywny Turniej Halowy w ramach XXIV Finału WOŚP w Rzgowie
Image
Dnia 10 stycznia br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie w ramach XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Do zmagań sportowych przystąpiły drużyny seniorów, juniorów oraz oldboyów GKS-u Rzgów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Sędzią zawodów był Karol Kuszka (OZPN Konin)
Czytaj całość...
9 stycznia 2016 r. - Choinka Szkolna w Szkole Podstawowej w Osieczy
Image Dnia 9 stycznia br. w Sali Sportowej przy Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Osieczy odbyła się coroczna zabawa choinkowa. Organizatorami imprezy była Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Osieczy.
Na początku uroczystości gości powitała Dyrektor Agnieszka Duszyńska, która podziękowała wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy.
Czytaj całość...
Hej Kolęda na Trzech Króli!
Image Jak każe polska tradycja, 6. stycznia w Sławsku uroczyście obchodzono święto Trzech Króli, czyli Uroczystość Objawienia Pańskiego.
Drugie z kolei, wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd i pastorałek zorganizowały Sławskie Organizacje Społeczne. Uroczystość rozpoczął barwny orszak Trzech Króli, który wyruszył od kościoła do Domu Kultury w Sławsku. Dzieci, młodzież i dorośli w koronach, pelerynach i innych strojach wcielili się w rolę królów, pastuszków i aniołków.
Czytaj całość...
10 stycznia 2016 r. - Zapraszamy na XXIV Finał WOŚP w Rzgowie
Image
Czytaj całość...
10 stycznia 2016 r. - Zapraszamy na XXIV Finał WOŚP w Sławsku
Image
Czytaj całość...
10 stycznia 2016 r. - Orkiestrowa koszykówka na wózkach m.in. w Rzgowie-3 mecze KSS Mustang dla WOŚP
Image
Czytaj całość...
21 grudnia 2015r. - wypiekanie świątecznych pierników w Zespole Szkół w Sławsku
Image Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole można było nie tylko zobaczyć atmosferę tego czasu, ale też poczuć piękny zapach, który unosił się w całym budynku. Uczniowie klasy Ia w czwartek (17.12.), a uczniowie klasy IIa w poniedziałek  (21.12.) wraz z rodzicami i wychowawczyniami wypiekali świąteczne pierniki.
Czytaj całość...
21 grudnia 2015 r. - Jasełka w Rzgowie
Image „Święty czas, to radosny czas.
Zobacz ile serca jest w nas.
Gdy w kręgu świątecznym wirują dziś
nasze nadzieje na nowe dni.”
To słowa refrenu pięknej pastorałki, która rozpoczęła przedświąteczne poniedziałkowe spotkanie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie. W niezwykły nastrój najbardziej wyczekiwanych przez wszystkich świąt upamiętniających Narodzenie Chrystusa wprowadziły społeczność szkolną jasełka zaprezentowane przez uczniów klasy czwartej przy wsparciu dwóch uroczych aniołków z klasy trzeciej oraz chóru piątoklasistów.
Czytaj całość...
18 grudnia 2015r. - Magiczna wigilia w Zespole Szkół w Sławsku
Image 18 grudnia 2015r. w Zespole Szkół w Sławsku odbyła się wigilia klasowa, która zasługuje na wyróżnienie. Przygotowywana była kilka tygodni przez wszystkich rodziców uczniów klasy Ib oraz wychowawcę. Rodzice wyszli z inicjatywą zaprezentowania swoim dzieciom przedstawienia ukazującego prawdziwy sens świąt. Spotykali się wiele razy na próbach podczas których opracowywali scenariusz, przygotowywali stroje, dekoracje, rozdzielali zadania i potrawy do przyrządzenia, aby to świąteczne popołudnie było wyjątkowe.
Czytaj całość...
18 grudnia 2015 r. - Wspomnienie o powstaniu wielkopolskim
Image 27 grudnia 1918 roku wybuchło powstanie wielkopolskie – jedyny prawdziwie udany zryw powstańczy w historii Ojczyzny. Dzięki niemu Wielkopolska stała się częścią Polski. Uczniowie klasy piątej i szóstej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie upamiętnili te ważne wydarzenia sprzed 97 lat. Biało – czerwone rozetki - symbol walki niepodległościowej wykonane na lekcjach historii oraz okolicznościowe gazetki przypomniały wszystkim te tragiczne karty naszego regionu.
Czytaj całość...
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY RZGÓW O WYNIKU PIERWSZEGO PRZETARGU NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W SŁAWSKU
WYNIK PIERWSZEGO PRZETARGU NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI W SŁAWSKU
Więcej informacji... (proszę kliknąć)
6 stycznia 2016 r. - Orszak Trzech Króli w Sławsku
Image
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 46 - 60 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź