Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 16 Czerwca 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
15 luty 2016 r. - W bibliotece rusza bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl
Image Kurs na… angielski! Po raz pierwszy w bibliotece!
Czytaj całość...
12 lutego 2016r. - Zebranie sprawozdawcze sekcji JUNIOR MŁODSZY Gminnego Klubu Sportowego Rzgów
Image Dnia 12 lutego br. w Restauracji Nadwarciańskiej w Rzgowie odbyło się zebranie sprawozdawcze sekcji JUNIOR MŁODSZY Gminnego Klubu Sportowego Rzgów w roku 2015. W zebraniu udział wzięli zawodnicy i działacze GKS-u a także rodzice piłkarzy. Na początku zebrania Prezes klubu Robert Frąckowiak powitał zebranych. Następnie Sekretarz klubu Michał Rek zaprezentował sprawozdanie z działalności oraz podsumował wyniki sekcji młodzieżowej GKS-u.
Czytaj całość...
11 luty 2016 r. - Klub Zdrowia zaprasza na wykład: "Cukier legalny narkotyk"
Image
Czytaj całość...
Informacja nt. Ogólnopolskiego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Placówka Terenowa w Koninie informuje:
            Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza kolejną, XIV edycję Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”, Kategoria: gospodarstwa indywidualne organizowanego wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencją Nieruchomości Rolnych oraz Państwową Inspekcję Pracy.
Czytaj całość...
7 lutego 2016r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wójta Gminy Rzgów "Rzgów Cup 2016"
Image Dnia 7 lutego br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Był to pierwszy turniej halowy z cyklu „Rzgów Cup 2016”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników z roczników 2007 i młodszych wzięło udział 5 drużyn: GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Piast Grodziec, Górnik Konin, Oranje Sport Turek. Mecze toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.
Czytaj całość...
1 luty - 17 czerwca 2015 r. - "Wychowanie przez Czytanie"-warsztaty czytelniczo-teatralne w Osieczy
Image
Czytaj całość...
6 lutego 2016 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych OZPN w Zagórowie
Image
Dnia 6 lutego br. w Hali Sportowej w Zagórowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 1999 i młodszych wzięło udział 9 drużyn: GKS Rzgów, ZKS Zagórów, Warta Pyzdry, Błękitni Psary Polskie, Strażak Licheń, Sparta Sklejka Orzechowo, Polonus Kazimierz Biskupi, LKS Ślesin, Tur Turek. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x15minut.
Czytaj całość...
6 lutego 2016 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej im. W. Bartmińskiego w Grodźcu z udziałem GKS-u Rzgów
Image

Dnia 6 lutego br. w Hali Sportowej w Grodźcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej im. W. Bartmińskiego. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie oraz Piast Grodziec. W turnieju wzięło udział 12 drużyn: GKS Rzgów, Górnik Kłodawa, Wilki Wilczyn, Strażak Licheń, Czarni Brzeźno, Piast Grodziec, KP Zryw Dąbie, Tulisia Tuliszków, Sparta Barłogi, Straszkovia Straszków, Szerszenie Września, Kolegium Sędziów OZPN. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x10minut. W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Przemysław Kieliszkowski, Tomasz Ostrowski, Mateusz Adamski, Mateusz Woźniak, Michał Szwat, Mateusz Szambelan, Tomasz Grzechowski, Norbert Szambelan. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Czytaj całość...
5 lutego 2016 r. - Zebranie sprawozdawcze sekcji ORLIK/ŻAK Gminnego Klubu Sportowego Rzgów
Image Dnia 5 lutego br. w Restauracji Nadwarciańskiej w Rzgowie odbyło się zebranie sprawozdawcze sekcji ORLIK/ŻAK Gminnego Klubu Sportowego Rzgów w roku 2015. W zebraniu udział wzięli najmłodsi zawodnicy i działacze GKS-u, a także rodzice piłkarzy.
Czytaj całość...
7 luty 2016 r. - HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW
Image
Czytaj całość...
30 stycznia 2016 r. - Orliki GKS-u Rzgów na Turnieju Piłki Nożnej OZPN Konin
Image

Dnia 30 stycznia br. w Hali Sportowej RONDO w Koninie odbył się Turniej Piłki Nożnej ORLIK 2016. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie.
W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 11 drużyn: EKS I Słodków, EKS II Słodków, Błękitni Psary Polskie, Polonia Golina, Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek, Polonus Kazimierz Biskupi, Błękitni Mąkolno, Tur Turek, Oranje Konin, Victoria Września, GKS Rzgów.
Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x10minut. W fazie pucharowej drużyny grały 1x15 minut.

Czytaj całość...
30 stycznia 2016 r. - II miejsce Oldboyów GKS-u Rzgów na Turnieju Piłki Nożnej Oldboyów w Kleczewie!

ImageDnia 30 stycznia br. w Hali Sportowej OSiR w Kleczewie odbył się XV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Oldboyów im. Władysława Egierta. Do zmagań sportowych przystąpiło osiem drużyn z całej Polski: Górnik Konin, Kleczew, Golina, GKS Rzgów, Stare Miasto, Witkowo, Inowrocław, Kazimierz Biskupi. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” 2x10 minut.

GKS Rzgów reprezentowali: Robert Frąckowiak, Szymon Fabisiak, Mariusz Galor, Robert Kędzierski, Krzysztof Szambelan, Roland Kopaczewski, Krzysztof Jadczak, Mirosław Kolasiak, Zygmunt Chojnacki.

Czytaj całość...
29 stycznia 2016r. - Złote Gody w Gminie Rzgów
Image W piątek, 29 stycznia 2016 r. – w restauracji „Nadwarciańskiej” w Rzgowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
W tym roku medale przyznane przez Prezydenta RP otrzymało 9 par z terenu Gminy Rzgów.

Czytaj całość...
23 stycznia 2016 r. - Ach co to był za bal....
Image

Dnia 23.01.2016 r. odbyła się kolejna „Biesiada Seniorów”, zorganizowana przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rzgowie przy współpracy z Gminną Bibliotekę Publiczną. To już czwarta taka biesiada, na której mogli bawić się słuchacze UTW oraz pozostali seniorzy z naszej gminy. Wśród zaproszonych gości był również wójt gminy Rzgów Grzegorz Matuszak wraz z małżonką.

Czytaj całość...
21 stycznia 2016r. - Dzień Babci i Dziadka w niepublicznym przedszkolu "Kraina Radości" w Sławsku.
Image Dnia 21.01.2016r.  o godz: 14:30 w przedszkolu  ,,Kraina Radości’’ w Sławsku odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Pani Dyrektor Mariola Budzińska przywitała zebranych gości. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i Babcie licznie przybyli na uroczystość. Dzieci pod kierunkiem  wychowawczyń Wiolety Kampa oraz Karoliny Kopaczewskiej  przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.
W przygotowaniach pomagała również pani Paulina Włodarkiewicz.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 16 - 30 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź