Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 16 Czerwca 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
10 października 2015 r. - IV Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Sławsku
Image Dnia 10 października na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się IV Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 5 drużyn: Oranje Konin, Polonia Golina, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, ZKS Zagórów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.
Czytaj całość...
7 października 2015 r. - Sławsk z pielgrzymką na Jasnej Górze
Image Wzorem lat ubiegłych i w tym roku KGW ze Sławska zorganizowało Różańcową Pielgrzymkę do Częstochowy. Tym razem wyjazd odbył się w środę 7 października br.
Na zaproszenie zarządu Koła w pielgrzymce uczestniczył ksiądz proboszcz Benedykt Gembicki, który odprawił na Jasnej Górze mszę św. w intencji pielgrzymów oraz Drogę Krzyżową.
W integracyjnym wyjeździe do Częstochowy w grupie 52 pielgrzymów było 36 osób ze Sławska.
Czytaj całość...
5 października 2015 r. - PandaTV w Sławsku
Image Co to jest forszpan, greenbox, setka? Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się sławscy gimnazjaliści podczas spotkania z doktorantami z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Marleną Tyburską oraz Kamilem Bomberem. Młodzi naukowcy w zabawny i przystępny sposób opowiadali o pracy w mediach. Zachęcili również gimnazjalistów do oglądania Studenckiej Telewizji Internetowej PandaTV (http://pandatv.pl/).
Czytaj całość...
4 października 2015 r. - Porażka GKS-u Rzgów w VI Kolejce A-Klasy z Wartą Kramsk
Image
W meczu VI kolejki A-Klasy rozegranym 4 października na Stadionie w Kramsku drużyna GKS-u Rzgów przegrała z Wartą Kramsk 2:3!
Warta Kramsk– GKS Rzgów 3:2 (1:1)
Bramki dla GKS-u Rzgów:
Tomasz Grzechowski (1), Mateusz Woźniak (1)
Czytaj całość...
4 października 2015 r. - "Święto Pieczonego Ziemniaka" w Barłogach
Image W dniu 4 października 2015 roku w Barłogach, w piękną październikową niedzielę odbyła się impreza pn.: „Święto Pieczonego Ziemniaka”.
Wydarzenie to było częścią projektu „Nasz zakątek” realizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Barłogach w ramach Konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”.
Projekt współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wspólnotę Gruntową Wsi Barłogi oraz OSP Barłogi.
Czytaj całość...
4 października 2015 r. - Pomoc dla Karoliny
Image
Czytaj całość...
3 października 2015 r. - Turniej Piłki Nożnej Oldboys "Rzgów 2015"
Image Dnia 3 października br. na Stadionie Gminnym w Rzgowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Oldboys „Rzgów 2015”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów.
Do zmagań sportowych przystąpiły cztery zespoły:
GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Media Konin-Zet Gold, Oldobys Mogilno (kujawsko-pomorskie).
Turniej ten przeznaczony był dla zawodników powyżej 35-tego roku życia. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” 2x10minut.
Czytaj całość...
3 października 2015 r. - Żaki GKS-u Rzgów na Turnieju "MŁODY GÓRNIK CUP 2015"
ImageDnia 3 października na boisku sportowym przy Stadionie Górnika w Koninie odbył się towarzyski turniej żaków „Młody Górnik Cup 2015”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Górnik Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2009 wzięły udział 4 drużyny: Górnik Konin, Tulisia Tuliszków, Warta Rumin, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 2x10minut.
Czytaj całość...
2 października 2015 r. - Sławsk ma zdolną młodzież!
Image
Dnia 2 października 2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie Pracowni Sławsk - świetlicy dla dzieci i młodzieży. Wszystko zaczęło się od przystąpienia do konkursu SPÓŁDZIELNIA POMYSŁÓW zorganizowanego przez SGB Bank na platformie Społecznik 2.0.  Młodzież zgłosiła swój projekt, który dzięki głosom mieszkańców Sławska i ich przyjaciół trafił do finałowej 30. Następnie jury wyłoniło 3 najlepsze pomysły z całej Polski, wśród zwycięzców znalazł się projekt ze Sławska.
Czytaj całość...
28 września 2015 r. - Pierwszaki błyszczą na drodze do Szkoły Podstawowej w Osieczy
Image Dnia 28.09.2015r. w Szkole Podstawowej w Osieczy odbyło się spotkanie zorganizowane przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie. Adresatami byli uczniowie klas pierwszych z terenu gminy Rzgów. Tematem spotkania edukacyjno- prewencyjnego było hasło: „Pierwszaki błyszczą na drodze”. Dzieci zostały wyposażone w elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania Rada Rodziców przy SP w Osieczy przygotowała dla wszystkich zdrowe kanapki i herbatę.
Czytaj całość...
Podaj Dalej nakrętki, zawieszki i baterie do... kosza? NIE! - do Fundacji Podaj Dalej!!!
Image Uczniowie Zespołu Szkól w Sławsku mieli niecodzienną okazję oglądać mecz piłki koszykowej na wózkach. Przed licznie zgromadzoną szkolną publicznością prezentowali swoje umiejętności zawodnicy Mustanga Konin. W skład tej wspaniałej drużyny wchodzą: Marek Bystrzycki (założyciel drużyny), Andrzej Wojciechowski, Jarosław Jarecki, Marcin Kupiecki, Krzysztof Zieliński oraz Joanna Maćkowska.
Czytaj całość...
Lekcja biblioteczna
Image
Czytanie to najlepszy sposób uczenia się.
Czytanie najlepszą nauką". 
Aleksander Puszkin
A o tym, że nauka czytania nie jest taka straszna i może stać się prawdziwą przygodą przekonali się uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Rzgowie, którzy we wrześniowy poranek wraz z wychowawcą p. Urszulą Błaszczyk i asystent p. Kamilą Janicką odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Rzgowie.
Czytaj całość...
Spotkanie z Lechem Dyblikiem w ZS Sławsk
Image W poszukiwaniu sensu życia i właściwej w nim drogi... z Lechem Dyblikiem i jego „Kuszeniem śmierci”
Znany aktor Teatru Narodowego w Warszawie - Lech Dyblik, wystąpił w Zespole Szkół w Sławsku z programem profilaktycznym skierowanym do młodzieży gimnazjalnej.
Czytaj całość...
27 września 2015r. - III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Słupcy
Image Dnia 27 września na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbył się III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Akademia Reissa Słupca. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2008 wzięło udział 6 drużyn: SKP Słupca, Akademia Reissa, Victoria Września, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Płomień Nekla. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.
Czytaj całość...
27 września 2015r. - VII Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów
Image W dniu 27 września br. w Sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbył się VII Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: LZS Orzeł Osiecza, KS Team Stare Miasto, UKS Kopernik Słupca oraz ZSTiH Konin. Drużyna LZS Orzeł Osiecza wystąpiła w składzie: Łukasz Gałecki, Jakub Liebelt, Łukasz Liebelt, Piotr Fabisiak, Damian Szczepaniak, Jakub Miśkiewicz, Jakub Sakowski, Michał Gałecki.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 136 - 150 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź