Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
27 stycznia 2011 - Reaktywacja działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Rzgów
ImageW gminie Rzgów, w dniu 27 stycznia br. odbyło się spotkanie przedstawicieli władz samorządowych, oświaty, organizacji pozarządowych i rodziców w celu reaktywowania działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Na spotkanie przybyła również Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego TPD w Koninie – Pani Krystyna Chowańska.
Czytaj całość...
22-23 stycznia 2011 - Reprezentacje Gminy Rzgów na Powiatowej Zimowej Spartakiadzie Mieszkańców Wsi
ImageW dniach 22 i 23 stycznia br. w ramach Powiatowej Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi odbyły się turnieje halowej piłki nożnej mężczyzn oraz piłki siatkowej kobiet i mężczyzn.

W sobotę, w hali sportowej w Żychlinie odbył się turniej halowej piłki nożnej z udziałem 8 gmin z powiatu konińskiego, w którym Reprezentacja Gminy Rzgów składająca się w całości z zawodników drużyn Gminnej Ligi Halowej zajęła ostatecznie IV miejsce.
Czytaj całość...
21 stycznia 2011 - Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce - Sompolno
ImageW piątek, 21 stycznia br., w Sompolnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z gmin: Golina, Krzymów, Rychwał, Rzgów oraz Sompolno.

Gminę Rzgów
reprezentowali nauczyciele:
Justyna Frasz-Ignaczak, Maria Janiak, Tomasz Marcinek, Michał Rek, Tomasz Kowalikowski oraz Mariusz Marcjan.
Czytaj całość...
OBCHODY 66 ROCZNICY ZAMORDOWANIA PRZEZ HITLEROWCÓW RODZINY STUCZYŃSKICH - Sławsk / Kowalewek / Rzgów
ImageDnia 16 stycznia 2011 r. (niedziela) w kościele pw. św. Wawrzyńca w Sławsku odbyła się Msza Święta w intencji zamordowanej przez hitlerowców rodziny Stuczyńskich i Leszka Klicha. Mszę koncelebrował biskup Stanisław Gębicki. Następnie uczestnicy mszy św. z udziałem władz Gminy Rzgów, licznie przybyłych pocztów sztandarowych szkół, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz mieszkańców przeszli na cmentarz w Sławsku. Przy grobie Leszka Klicha i Rodziny Stuczyńskich uroczyście złożono kwiaty.
Czytaj całość...
K O M U N I K A T dot. odśnieżania dachów budynków
9 stycznia 2011 - WOŚP - Gmina Rzgów
ImageW tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Rzgów zebrała dużo więcej niż w roku poprzednim. Podczas festynu w hali sportowej w Gimnazjum w Rzgowie i od kwestujących wolontariuszy zebrano ok. 19.000 zł. Serca chętnych do pomocy innym rozgrzewała Orkiestra Dęta OSP Rzgów i taneczny Zespół Fitness z gimnazjum. Na zakończenie odbyło się tradycyjne „Światełko do nieba” sponsorowane przez Urząd Gminy.
W Osieczy występowały dzieci ze Szkoły Podstawowej, odbyła się również loteria fantowa, a rzecz WOŚP uzbierano kwotę w wysokości 4.277 zł.
Czytaj całość...
21 grudnia 2010 - Świąteczne spotkanie przedszkolaków z Wójtem Gminy Rzgów
ImageWe wtorek, 21 grudnia 2010 r., do Wójta Gminy Rzgów – Andrzeja Grzeszczaka przybył z życzeniami świątecznymi oddział zerowy przedszkolaków
z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie
wraz z wychowawcą – Panią Katarzyną Sobczak.


GALERIA  FOTOGRAFII
13 grudnia 2010 - II SESJA RADY GMINY RZGÓW
ImageW dniu 13 grudnia 2010 r. o godz. 13:00 odbyła się II Sesja Rady Gminy Rzgów. Bezpośrednio przed sesją Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Rzgowie – Maria Pakulska wręczyła Panu Andrzejowi Grzeszczakowi zaświadczenie o wyborze na stanowisko Wójta Gminy Rzgów. Pan Andrzej Grzeszczak złożył przed Radą Gminy ślubowanie, a tym samym objął stanowisko Wójta Gminy Rzgów na kadencję 2010 – 2014. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie władzy nowemu Wójtowi przez odchodzącą na emeryturę dotychczasową Wójt – Mariannę Matuszewską.
Czytaj całość...
BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE W RZGOWIE
ImageW poniedziałek, 13 grudnia 2010 r., w Mammobusie wykonano bezpłatne badania mammograficzne kobiet w wieku 50 - 69 lat.

Badania te zostały przeprowadzone przez NZOZ FADO Centrum Usług Medycznych na podstawie umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Z badania mammograficznego skorzystało 47 mieszkanek gminy Rzgów.
12 grudnia 2010 - ROZMOWY WIGILIJNE PRZY KOMINKU - Kowalewek
ImageW niedzielę, 12 grudnia 2010 r., w Kowalewku odbyła się impreza kulturalna pn. „Rozmowy Wigilijne przy Kominku”. Uroczystości rozpoczęły się koncertem wykonanym przez Orkiestrę Dętą OSP Rzgów. Komisja Konkursowa w składzie: Wójt Gminy – Marianna Matuszewska, Przewodnicząca Rady Gminy – Ewa Biernacka, Radny Gminy – Józef Słowiński oraz Przedstawiciel Wsi Kowalewek – Jerzy Wielgórecki, dokonała oceny „Stołów Wigilijnych” przygotowanych przez Panie z KGW Kowalewek, Osiecza, Sławsk, Rzgów.
Czytaj całość...
WYNIKI GŁOSOWANIA WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2010 - II TURA
ImageW niedzielę, 5 grudnia 2010 r., odbyły się ponowne wybory samorządowe – wybory Wójta Gminy Rzgów.

Liczba wyborców uprawnionych
do głosowania  5453
Liczba kart wydanych  2408
Frekwencja ogólna  44,16%


Więcej informacji...
29 listopada 2010 - I SESJA RADY GMINY RZGÓW
ImageJuż wczoraj odbyła się I sesja Rady Gminy Rzgów inaugurująca pracę nowego samorządu gminnego. Sesję poprowadził do momentu wybrania przewodniczącego najstarszy radny P. Kazimierz Ziółkowski.

Wszyscy radni złożyli uroczyście ślubowanie i otrzymali z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej w Rzgowie zaświadczenia o wyborze.
Czytaj całość...
WYNIKI GŁOSOWANIA WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2010
ImageW niedzielę, 21 listopada 2010 r., odbyły się wybory samorządowe.

Liczba wyborców uprawnionych
do głosowania  5452
Liczba kart wydanych  3286
Frekwencja ogólna  60,27%


Więcej informacji...
OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU DOT. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ W OSIECZY PIERWSZEJ
Czytaj całość...
ZAKOŃCZENIE KADENCJI
ImageDobiegła końca kadencja radnych 2006 – 2010. W środę, 9 listopada 2010 r. odbyła się ostatnia sesja, na której radni dokonali zmian i przeniesień w budżecie gminy. Była to też okazja do podsumowania kadencji.

Poniżej zestawienie osiągnięć gospodarczych i inwestycyjnych:

ZESTAWIENIE (proszę kliknąć)
<< Start < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1246 - 1260 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź