Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
Wnioski do ARiMR o przyznanie płatności bezpośrednich, ONW za 2011 rok
Od 15 marca br. można składać w ARiMR wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich, ONW i rolnośrodowiskowych za 2011 r.
Wniosek o przyznanie płatności rolnicy mogą złożyć od 15 marca do 16 maja br. Podobnie jak w latach ubiegłych dopuszczalne jest także złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie czyli do 10 czerwca w takim wypadku za każdy dzień opóźnienia należna rolnikowi dopłata będzie pomniejszana o 1 procent.
Czytaj całość...
16 marca 2011 - Spotkanie informacyjne sołtysów i radnych w sprawie projektów - Rzgów
ImageDnia 16 marca br. w Urzędzie Gminy Rzgów odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie zgłoszenia uczestnictwa sołectw z terenu gminy Rzgów do Programu „Wielkopolska Odnowa Wsi” oraz zasad przystąpienia do Konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”. W zebraniu udział brali Sołtysi oraz Radni Gminy Rzgów. Spotkanie otworzył Wójt Gminy Rzgów – Andrzej Grzeszczak. Poinformował o możliwości pozyskania środków na projekty związane z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej oraz utrzymaniem, odbudową i poprawą dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego wsi.
Czytaj całość...
13 marca 2011 - Turniej Piłki Siatkowej Kobiet - DZIEŃ KOBIET - o Puchar Wójta Gminy Rzgów - Rzgów
ImageW niedzielę, 13 marca br. z okazji DNIA KOBIET, w hali sportowej Gimnazjum w Rzgowie odbył się V Gminny Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Rzgów organizowany przez KS Sokół Rzgów. Dziewczęta rywalizowały między sobą grając systemem „każdy z każdym".
Z pięciodrużynowej stawki najlepsze okazały się siatkarki z KS Sławsk, które zagrały w składzie: Justyna Frasz-Ignaczak, Ewelina Grzegorczyk, Magdalena Liebelt, Justyna Sroczyńska, Marta Bąkowska, Jolanta Kubacka i Karolina Juszczak.
Czytaj całość...
12 marca 2011 - III Mistrzostwa Radnych, Wójtów i Burmistrzów Powiatu Konińskiego w Tenisie Stołowym
ImageW sobotę, 12 marca br., w Kleczewie odbyły się III Mistrzostwa Radnych, Wójtów i Burmistrzów Powiatu Konińskiego w Tenisie Stołowym z udziałem samorządowców z 6 gmin: Kleczew, Skulsk, Golina, Stare Miasto, Rzgów oraz Grodziec.

Gminę Rzgów reprezentował Radny Gminy – Michał Rek.
Czytaj całość...
11 marca 2011 - Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Piłce Nożnej Halowej - Ślesin
ImageW piątek, 11 marca br., w Ślesinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Piłce Nożnej Halowej. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z gmin: Ślesin, Golina, Krzymów, Rychwał, Rzgów oraz Kleczew.

Gminę Rzgów reprezentowali:
Tomasz Marcinek, Michał Rek, Przemysław Kopczyński, Łukasz Kujawa, Robert Frąckowiak oraz Łukasz Ozimski.
Czytaj całość...
10 marca 2011 - IV SESJA RADY GMINY RZGÓW
ImageW czwartek, 10 marca br., o godzinie 12:00 w sali narad Urzędu Gminy Rzgów odbyła się IV Sesja Rady Gminy Rzgów.

Do ustalonego obszernego porządku obrad wprowadzono temat dotyczący dyskusji na temat planowanej budowy biogazowni w rejonie Goździkowa – Świątnik.


PORZĄDEK OBRAD (proszę kliknąć)
Czytaj całość...
8 marca 2011 - Spotkanie sołtysów i rad sołeckich - Rzgów
ImageW dniu 8 marca br. w Urzędzie Gminy Rzgów odbyło się spotkanie sołtysów i rad sołeckich wybranych na nową kadencję z Senatorem RP – Ireneuszem Niewiarowskim – Prezesem Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów. W spotkaniu wzięła udział Przewodnicząca Rady – Ewa Biernacka i Wójt – Andrzej Grzeszczak.

Wójt podsumował przebieg wyborów organów samorządów wiejskich dziękując radnym i pracownikom Urzędu Gminy za ich przeprowadzenie.
Czytaj całość...
26 lutego 2011 - Turniej Gimnazjalny w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Rzgów - Rzgów
ImageW sobotę, 26 lutego br., w hali sportowej Gimnazjum w Rzgowie odbył się Turniej Gimnazjalny w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W turnieju wzięły udział dwie drużyny z Gminy Rzgów: Gimnazjum w Rzgowie i Sławsku oraz trzy drużyny z zewnątrz: KS Górnik Konin, Krzymów oraz Brzeźno. Mecze z udziałem chłopców z rocznika 96 / 97 rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Celem rozgrywek była popularyzacja sportu oraz propagowanie piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej. Organizatorem turnieju był Tomasz Graczyk (mieszkaniec Rzgowa) wspólnie z KS Górnik Konin.
Czytaj całość...
20 lutego 2011 - Powiatowa Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi - Żychlin
ImageW niedzielę, 20 lutego br., w hali sportowej w Żychlinie odbyła się Powiatowa Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi z udziałem Reprezentacji Gminy Rzgów, na czele której stał Wójt Gminy – Andrzej Grzeszczak.

W różnych konkurencjach sportowych wzięły udział reprezentacje gmin z powiatu konińskiego.

Nasi zawodnicy byli debiutantami tej imprezy i zajęli ostatecznie VII miejsce.
Czytaj całość...
I GALA SAMORZĄDOWA GMINY RZGÓW - Modła
ImageW piątek, 18 lutego br., w Motelu ,,Anna” w Modle odbyła się I Gala Samorządowa Gminy Rzgów prowadzona przez Marka Przespolewskiego i Jolantę Szaraszek. Jej pomysłodawcą był Wójt Gminy Rzgów – Andrzej Grzeszczak. Podczas gali wyróżniono szczególnie zasłużone osoby i organizacje. Po raz pierwszy wręczono statuetki Wójta Gminy Rzgów w pięciu kategoriach. W kategorii „Społecznik Roku 2010” otrzymał Radosław Rydzewski – prezes OSP Osiecza, aktywny działacz oraz animator życia kulturalno-sportowego w Osieczy Pierwszej i gminy Rzgów.
Czytaj całość...
12 lutego 2011 - VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów - Osiecza
ImageW sobotę, 12 lutego br., w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbył się VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rzgów oraz Turniej Darta w kategorii open z udziałem 46 zawodników z terenu gminy Rzgów. Organizatorami turnieju byli Prezes WKS Babia – P. Robert Frąckowiak oraz SP w Osieczy. Członkami w komisji byli: P. Maria Janiak – nauczycielka W-F w SP Osiecza, P. Małgorzata Michalak – nauczycielka nauczania zintegrowanego w SP Osiecza, P. Tomasz Marcinek – gminny koordynator ds. sportu oraz P. Michał Rek – radny gminy.
Czytaj całość...
9 lutego 2011 - Szkolenie radnych - Rzgów
ImageW dniu 9 lutego br. w Urzędzie Gminy Rzgów odbyło się szkolenie radnych Rady Gminy Rzgów z udziałem grupy radnych z Gminy Krzymów. Szkolenie przeprowadził ekspert Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych – mec. Jacek Mańczak.
Program szkolenia obejmował omówienie: statusu prawnego radnego, elementów ogólnej procedury uchwałodawczej, relacji między organem wykonawczym a organem uchwałodawczym, oświadczeń majątkowych oraz roli i zadań komisji rewizyjnej.
6 lutego 2011 - Występ Zespołu Tańca Ludowego "Swojacy" z Raszkowa - Rzgów
ImageW niedzielę tj. 6 lutego br. w hali sportowej w Gimnazjum w Rzgowie mieliśmy okazję podziwiać młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego „Swojacy” z Raszkowa. Młodzież w strojach ludowych wykonała krakowskie, wielkopolskie, śląskie i lubelskie tańce ludowe. Ogromnym uznaniem widzów cieszył się taniec „Wieniec Wielkopolski” przedstawiający obrzęd dożynkowy w wykonaniu starszej grupy wiekowej.
Czytaj całość...
1 lutego 2011 - III SESJA RADY GMINY RZGÓW
ImageW dniu 1 lutego 2011 r. odbyła się III Sesja Rady Gminy Rzgów. Głównym tematem obrad było uchwalenie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Rzgów na lata 2011 – 2015 oraz budżetu gminy na rok 2011.

Na początku sesji Rada wysłuchała obszernego sprawozdania Wójta Andrzeja Grzeszczaka z działalności w okresie od ostatniej sesji tj. od dnia 13 grudnia 2010 r. do 1 lutego 2011 r.

SPRAWOZDANIE (proszę kliknąć)
Czytaj całość...
28 stycznia 2011 - Szkolenie nowo powoływanej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
ImageW piątek, 28 stycznia br., w sali narad Urzędu Gminy Rzgów odbyło się szkolenie nowo powoływanej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W szkoleniu oprócz członków GKRPA wzięli udział pracownicy Urzędu Gminy i GOPS-u, łącznie 21 osób. Po zakończonym szkoleniu komisja w składzie 13-osobowym dokonała wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczącego. Funkcję przewodniczącej objęła Pani Mirosława Matuszak – nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Rzgowie, natomiast wiceprzewodniczącym został Pan Jerzy Jaśniewicz.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1231 - 1245 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź