Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
19 maja 2011 - Konkurs rozstrzygnięty na Podinspektora ds. Obsługi Gminnego Centrum Informacji
ImageDnia 19 maja br. w Urzędzie Gminy w Rzgowie rozstrzygnięto konkurs na wolne stanowisko urzędnicze: „Podinspektor ds. Obsługi Gminnego Centrum Informacji”.
Podczas naboru Komisja analizowała wykształcenie, dotychczasowy przebieg pracy zawodowej oraz wiedzę prezentowaną podczas testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Nabór cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ 18 osób złożyło swoje dokumenty. Komisja, niestety musiała odrzucić 6 osób z powodu braku podpisu pod wyrażeniem zgody o przetwarzaniu danych osobowych. W wyniku przeprowadzonego testu sprawdzającego wiedzę niezbędną do pełnienia funkcji urzędniczej, wyłoniono 4 osoby, które zdobyły największą ilość punktów. Następnie odbyły się rozmowy kwalifikacyjne z tymi osobami. Pytania zadawane przez członków Komisji dotyczyły wiedzy o gminie, o turystyce, jak również z zakresu promocji Gminy oraz wiedzy informatycznej.
Czytaj całość...
WYSTAWA OBRAZÓW PANI ZOFII KURPIEWSKIEJ - GBP w Rzgowie
ImageOd 4 maja 2011 r. do końca miesiąca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie jest dostępna do obejrzenia wystawa prac - obrazów Pani Zofii Kurpiewskiej – malarki ze Starego Miasta.

Wystawione obrazy można nie tylko podziwiać, oceniać, ale także zakupić.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
PROGRAM PROMOCJI MIAST, GMIN I POWIATÓW "BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ"
ImageGmina Rzgów przystąpiła do Programu Promocji Miast, Gmin i Powiatów „BUDUJEMY SPORTOWĄ POLSKĘ”. Celem programu jest pokazanie opinii publicznej oraz promowanie w Polsce i w Europie, tych miast, gmin i powiatów oraz ich prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów, którzy wspierają rozwój sportu dzieci i młodzieży, a także którzy rozumieją znaczenie bezpieczeństwa uprawiania sportu, budują obiekty sportowe myśląc o niepełnosprawnych i promują zdrowy, aktywny, bezpieczny styl życia, tworząc w ten sposób otwarte i nowoczesne społeczeństwo europejskie.
17 maja 2011 - "DZIEŃ OTWARTYCH SERC" - Osiecza
ImageWe wtorek, 17 maja br. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbyła się uroczystość pod hasłem „DZIEŃ OTWARTYCH SERC”. Spotkanie społeczności szkolnej z wychowankami Domu Dziecka „OAZA” w Nowym Świecie było już jedenastym spotkaniem.

W uroczystości uczestniczyli także Przewodnicząca Rady Gminy – Ewa Biernacka oraz Sekretarz Gminy Rzgów – Waldemar Marciniak.
Czytaj całość...
14 maja 2011 - Gminne Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rzgów - Dąbrowica
ImageW sobotę, 14 maja br., nad starorzeczem Warty w miejscowości Dąbrowica odbyły się kolejne spławikowe Zawody Wędkarskie Koła Nr 34 w Rzgowie o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Do udziału w zawodach zgłosiło się 29 wędkarzy, z czego 27 brało udział w dniu zawodów. Rejestracja zawodników rozpoczęła się od godz. 5:30, gdzie po odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy.
Najważniejszy punkt programu: łowienie ryb trwało od godz. 6:55 do godz. 10:00.
Czytaj całość...
12 maja 2011 - V SESJA RADY GMINY RZGÓW
Image

W czwartek, 12 maja br., o godzinie 12:00 w sali narad Urzędu Gminy Rzgów odbyła się V Sesja Rady Gminy Rzgów.PORZĄDEK OBRAD (proszę kliknąć)
Czytaj całość...
12 maja 2011 - Lekcja historii i patriotyzmu w Dworku Zofii Urbanowskiej w Kowalewku
Image
fot. Agnieszka Flis
W dniu 12 maja br. w Kowalewku, miejscu urodzenia Zofii Urbanowskiej, odbyła się uroczystość związana ze 162 rocznicą urodzin powieściopisarki.
Przybyłych do Domu Kultury w Kowalewku gości powitał Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie – Henryk Janasek oraz Wójt Gminy Rzgów – Andrzej Grzeszczak. W uroczystości wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie, Zespołu Szkół Techniczno-Hutniczych w Koninie, gimnazjaliści ze Rzgowa i Sławska wraz z opiekunami oraz zaproszeni goście.
Czytaj całość...
3 maja 2011 - VIII Rajd Rowerowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
ImageWe wtorek, 3 maja br. odbył się VIII Rajd Rowerowy, którego organizatorem był Urząd Gminy Stare Miasto i Urząd Gminy Rzgów, co wskazuje na integrację społeczności tych gmin.

Rajd oprócz tego, że podkreślał rangę wydarzeń historycznych, miał charakter edukacyjno-profilaktyczny, gdyż odbywał się pod hasłem „Bliżej sportu – dalej od używek”.
Czytaj całość...
1 maja 2011 - 90-lecie OSP w Osieczy Pierwszej i obchody Gminnego Dnia Strażaka - Osiecza
ImageW niedzielę, 1 maja br., na boisku sportowym w Osieczy odbyła się uroczystość związana z Jubileuszem 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieczy Pierwszej połączona z obchodami Gminnego Dnia Strażaka.
Podczas imprezy nastąpił przemarsz Orkiestry Dętej OSP Rzgów, pocztów sztandarowych jednostek OSP z terenu gminy Rzgów i jednostek zaprzyjaźnionych oraz pododdziałów strażaków.
Następnie ks. kanonik Benedykt Gembicki poprowadził uroczystą Mszę Św. polową w intencji strażaków z Osieczy.
Czytaj całość...
27 kwietnia 2011 - Teatr ART-RE - "Spotkanie z baśnią" - Rzgów
ImageW środę, 27 kwietnia br. o godz. 11:30, w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie wystawiono Teatrzyk pt. „Bocian i żabka” z cyklu „Spotkanie z baśnią”.

Przedstawienie obejrzały dzieci z przedszkoli z terenu Gminy Rzgów. Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie.


GALERIA  FOTOGRAFII
20 kwietnia 2011 - "SMACZNE I ZDROWE" GIMNAZJUM W SŁAWSKU !!!
ImageRoad Show Truck programu „Jedz smacznie i zdrowo” przyjechał do Wielkopolski. W środę, 20 kwietnia 2011 r. odwiedził Publiczne Gimnazjum w Sławsku w powiecie konińskim. Była to nagroda dla uczniów przyznana w ramach programu edukacyjnego „Jedz smacznie i zdrowo”. Wywalczyli ją gimnazjaliści z klasy III B przygotowując plakat promujący zdrowy styl odżywiania.

Więcej informacji (proszę kliknąć)
MATERIAŁ FILMOWY
18 kwietnia 2011 - Konferencja: "PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SZANSĄ NA ROZWÓJ GMINY" - Modła
ImageW poniedziałek, 18 kwietnia br., w Motelu „ANNA” w Modle z udziałem przedsiębiorców, producentów rolnych, inwestorów i osób bezrobotnych z terenu Gminy Rzgów odbyła się KONFERENCJA pod hasłem „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SZANSĄ NA ROZWÓJ GMINY”.

Jej pomysłodawcą i organizatorem był Wójt Gminy Rzgów – Andrzej Grzeszczak, który powitał przybyłych gości, uczestników oraz media lokalne, podziękował sponsorom, a następnie dokonał prezentacji gminy.
Czytaj całość...
10 kwietnia 2011 - "Baby, Mazury, Pisanki, czyli Wielkie Malowanie" - Kowalewek
ImageW niedzielę, 10 kwietnia br., w Domu Kultury w Kowalewku odbyło się Spotkanie Wielkanocne pn.: „Baby, Mazurki, Pisanki, czyli Wielkie Malowanie”.

Organizatorami imprezy był Dom Kultury w Kowalewku oraz Urząd Gminy Rzgów.

Prezentacje Stołów Wielkanocnych przygotowały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Kowalewka, Osieczy Pierwszej, Rzgowa, Sławska, Witnicy i Zarzewa.
Czytaj całość...
3 kwietnia 2011 - ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ "RZGÓW 2010/2011"
ImageW niedzielę, 3 kwietnia br. dobiegły końca rozgrywki GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „RZGÓW 2010/2011”. Organizatorami czwartej już edycji tego turnieju były dwa zaprzyjaźnione kluby sportowe: WKS Babia i LZS Orzeł Osiecza, które pod przewodnictwem Roberta Frąckowiaka i Michała Reka zainicjowały tegoroczne zmagania ligowe. Mecze podobnie jak w poprzednich latach rozgrywano na hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie. Do tegorocznej LIGI przystąpiło 8 zespołów z terenu gminy Rzgów, które rywalizowały ze sobą systemem „mecz i rewanż”.
Czytaj całość...
1 kwietnia 2011 - Uroczystość oddania do użytku kompleksu boisk ORLIK 2012 - Sławsk
ImageW piątek, 1 kwietnia br., w Sławsku nastąpiło oficjalne otwarcie boiska ORLIK w ramach programu „Moje boisko – ORLIK 2012”.
To pierwszy tego typu kompleks boisk oddany do użytku w gminie Rzgów.

ORLIK składa się z boiska o sztucznej nawierzchni trawiastej do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego tartanowego do piłki koszykowej i tenisa. Posiada również oddzielne zaplecze socjalno-szatniowe, pełne ogrodzenie, bardzo dobre oświetlenie oraz utwardzone dojście do boiska.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1216 - 1230 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź