Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
14 czerwca 2011 - Przedszkolaki na SPORTOWO - Sławsk / Konin
ImagePo raz drugi, 14 czerwca br., przedszkolaki z „zerówki” przy Zespole Szkół w Sławsku uczestniczyły w Turnieju „1001 GRA” dla sześciolatków w Szkole Podstawowej Nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie.
Brały udział w 12 konkurencjach, podczas których nabrały nowych doświadczeń oraz świetnie się bawiły, a w ogólnej klasyfikacji turnieju zajęły V miejsce.

GALERIA  FOTOGRAFII
14 czerwca 2011 - Gminny Konkurs Profilaktyczny "ZATRZYMAJ PRZEMOC" - Rzgów
We wtorek, 14 czerwca br., w Urzędzie Gminy w Rzgowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „ZATRZYMAJ PRZEMOC”. W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Rzgów – Andrzej Grzeszczak, Przewodnicząca Rady Gminy – Ewa Biernacka, Sekretarz Gminy – Waldemar Marciniak, pełnomocnik Wójta ds. GKRPA – Aldona Kasprzak, przewodniczący GKRPA – Mirosława Matuszak, członek GKRPA – Maria Janiak oraz wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami.
Czytaj całość...
12 czerwca 2011 - GMINNY DZIEŃ SPORTU - Grabienice
ImageW niedzielę, 12 czerwca br., na boisku przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach odbył się GMINNY DZIEŃ SPORTU. Wszystkie zmagania sportowe szkół miały na celu wyłonienie najbardziej usportowionej szkoły, a tym samym zdobycie Pucharu Wójta Gminy Rzgów – Andrzeja Grzeszczaka. Ten zaszczytny tytuł po ciężkich zmaganiach zdobyło Gimnazjum ze Sławska.
W imprezie wzięli udział uczniowie szkół, radni Gminy Rzgów oraz pracownicy urzędu i licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy.
Czytaj całość...
10 czerwca 2011 - Festyn Rodzinny "MAMA, TATA I JA" - Sławsk
ImageW piątek, 10 czerwca br., w piękne słoneczne popołudnie, na placu przedszkolnym przy Zespole Szkół w Sławsku odbył się pierwszy w historii oddziałów Festyn Rodzinny „MAMA, TATA I JA”. Okazją do zorganizowania takiego spotkania był Dzień Mamy, Dzień Dziecka i zbliżający się Dzień Taty.

Organizatorki: Arleta Zioła, Anna Jakubowicz i Agnieszka Marcinkowska wraz z osobami wspomagającymi postarały się zapewnić dzieciom i ich rodzicom mnóstwo atrakcji.
Czytaj całość...
8 czerwca 2011 - AUTOKAR LECHA POZNAŃ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OSIECZY!!!
ImageOgromna atrakcja spotkała kibiców LECHA POZNAŃ ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy. W środę, 8 czerwca br., dzięki inicjatywie nauczyciela Michała Reka, do szkoły przyjechał autokar klubowy LECHA POZNAŃ! Należy on do Biura Podróży „Fun Club”, które jest sponsorem LECHA. Autokar został zamówiony specjalnie na potrzeby piłkarzy. Kosztował 420 tysięcy euro. Wyposażony jest w 50 wygodnych miejsc, telewizory z DVD, mikrofalę, dwie lodówki, na jego pokładzie znajduje się także bezprzewodowy internet.
Czytaj całość...
3 - 5 czerwca 2011 - XII EKSPEDYCJA NADWARCIAŃSKA - Rzgów
ImageW dniach 3 – 5 czerwca br., grupa uczniów Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie pod opieką nauczycieli Alicji i Stanisława Górków już po raz VII wzięła udział w XII EKSPEDYCJI NADWARCIAŃSKIEJ. Jest to trzydniowy rajd pieszy po Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym o łącznej długości ok. 50 km, w którym biorą udział indywidualni turyści i zorganizowane grupy z okolicznych gmin.

Gminę Rzgów reprezentowała 30-osobowa grupa.
Czytaj całość...
Konkurs "ZWYCIĘSKI FLORIAN" rozstrzygnięty - nagrody rozdane - Konin
ImageW dniach od 7 do 24 maja br. na stronie internetowej www.konin.lm.pl trwał Konkurs „ZWYCIĘSKI FLORIAN”, w którym brało udział 18 druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych powiatów: kolskiego, konińskiego i tureckiego. W sumie internauci oddali prawie 6 tys. głosów. Trzy pierwsze miejsca w konkursie zajęli: Władysław Karski z OSP Brudzew, Tomasz Barański z OSP Kłodawa oraz Przemysław Sikorski z OSP Rychwał.
Tuż za nimi, na IV miejscu „uplasował się” reprezentant z OSP Barłogi (gmina Rzgów) – Grzegorz Matuszak i otrzymał wyróżnienie.
Czytaj całość...
2 czerwca 2011 - SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARCINEM PAŁASZEM - GBP Rzgów
ImageW czwartek, 2 czerwca br., Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie zorganizowała dla dzieci klas III – IV szkół podstawowych naszej gminy spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem – autorem wielu poczytnych książek dla dzieci i młodzieży, które odbyło się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie. Autor opowiadał dzieciom o swoich fascynacjach twórczych, skąd czerpie pomysły na tematy kolejnych książek, a także o swoich przezabawnych przygodach życiowych.

GALERIA  FOTOGRAFII
29 maja 2011 - POWIATOWE DNI RODZINY - Brzeźno
ImageW niedzielę, 29 maja br., w Brzeźnie (gmina Krzymów) odbyły się XII Powiatowe Dni Rodziny, którego organizatorem było Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich w Koninie.

Gminę Rzgów reprezentowała rodzina Państwa Marii i Zbigniewa Pańczaków z trojgiem dzieci: Bartłomiejem, Dominikiem i Maciejem, która została wytypowana przez tutejszy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Rodzina brała udział w wielu konkurencjach sportowych i rekreacyjnych.
Czytaj całość...
28 maja 2011 - 32. Rajd dla Dzieci z KACZOREM KWAKIEM - Sławsk
ImageRokrocznie od 1980 r. z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka Klub Turystyczny PTTK w Koninie zaprasza młodych turystów do poznawania okolic Konina.
Tegoroczny 32. Rajd dla Dzieci miał metę w Zespole Szkół w Sławsku. Smak wędrówki poznały dzieci na 4 trasach pieszych i jednej rowerowej. Ciekawe trasy wytyczyła fachowa kadra z Klubu Turystycznego PTTK w Koninie. Z Kolna przez przeprawę promową dotarła reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 8 w Koninie. 120 dzieci ze Sławska i Osieczy przebyło 5 km pomiędzy Modłą a Osieczą.
Czytaj całość...
27 maja 2011 - Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Piłce Nożnej - Żychlin
ImageW piątek, 27 maja br., w Żychlinie na boisku sportowym „ORLIK” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Piłce Nożnej. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z gmin: Ślesin, Golina, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto oraz Sompolno.

Gminę Rzgów reprezentowali:
Tomasz Marcinek, Michał Rek, Stanisław Górka, Przemysław Kopczyński, Karol Kuszka, Robert Frąckowiak, Łukasz Ozimski, Damian Wojtyra oraz Mirosław Kowalewski.
Czytaj całość...
26 maja 2011 - Piknik Rodzinny "IMIENINY RODZINY" - Rzgów
ImageW czwartek, 26 maja br., w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „IMIENINY RODZINY”, zorganizowany przez przedszkole (nauczycielka odpowiedzialna – Katarzyna Sobczak).

W tym dniu dzieci z Przedszkola „Gromadka Misia Uszatka” świętowały Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Przedszkolaki przybyły w asyście członków najbliższej rodziny i wręczyły mamom bukiecik kwiatów wraz z gromkim: „Sto lat!”.
Czytaj całość...
24 maja 2011 - Konkurs Plastyczny - DAMIAN KORNATOWSKI WYRÓŻNIONY - Osiecza / Poznań
We wtorek, 24 maja br., Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu ogłosiła wyniki Konkursu Plastycznego dla dzieci z województwa wielkopolskiego pt. „Książka witrażem malowana”. Spośród 935 prac spełniających założenia regulaminowe nagrodzonych zostało 37 osób, a wyróżnionych 93. Wśród wyróżnionych znalazł się uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Osieczy – DAMIAN KORNATOWSKI. Wykonał on witraż do książki Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Jego praca zawiśnie na wystawie w czasie Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu (luty – marzec 2012 r.). Damian w nagrodę został zaproszony wraz z rodzicami do Poznania. Ucznia do konkursu przygotowała p. Agnieszka Goździk.
21 maja 2011 - Pomoc żywnościowa dla najuboższych mieszkańców Gminy Rzgów
ImageW ramach Europejskiego Programu Pomocy Żywnościowej (PEAD) od 1 marca 2011 r. dostarczane są do magazynów Federacji Polskich Banków Żywności artykuły spożywcze. Głównie jest to mąka pszenna, kasza manna, ryż, kawa zbożowa i dania gotowe. Dla zapewnienia prawidłowej dystrybucji tych produktów nasza gmina podjęła współpracę z organizacją pozarządową – „Stowarzyszenie Rodzin, Kultura, Edukacja, Rozwój Wsi, Centrum w Grodźcu”, którą reprezentuje Józef Orkowski z Grodźca, zaś głównym inspiratorem jest Radny Gminy Rzgów – Kazimierz Ziółkowski.
Czytaj całość...
19 maja 2011 - KONKURS "PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?" - Osiecza
ImageDużym sukcesem pochwalić się może Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy (gm. Rzgów), której uczennica klasy V – Dominika Kierzek zajęła zaszczytne I miejsce w Wielkopolskim Konkursie „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, przy współpracy Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskiego Centrum Onkologicznego w Poznaniu.
W tegorocznej XI edycji – udział wzięło 431 szkół podstawowych z terenu Wielkopolski (ok. 2 tys. uczniów).
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1201 - 1215 z 1293
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź