Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 4 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI arrow OŚRODEK DORADZTWA ROLN. arrow KONKURS!!!
KONKURS!!! Drukuj E-mail
ImageZapraszam Koła Gospodyń Wiejskich i wszystkich lubiących kucharzenie do wzięcia udziału w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, na najlepszy regionalny produkt żywnościowy.
Co roku z naszej gminy są zgłaszane produkty regionalne do konkursu. Chociaż warunki przystąpienia są dosyć surowe to udało się kilka razy zaprezentować produkty regionalne w Poznaniu i zdobyć wyróżnienia. W konkursie mogłyby wziąć udział potrawy, które uzyskały wyróżnienie Wójta Gminy Rzgów pana Andrzeja Grzeszczaka „Rzgowski Smak”.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne w biurze ODR w Rzgowie. Produkty zgłosić należy do 28 czerwca. Jeżeli produkt zgłoszony przejdzie wstępną weryfikację weźmie udział w konkursie, który odbędzie się dnia 9 sierpnia br. na Starym Rynku w Poznaniu (tj. czwartek).
Jeżeli produkt zdobędzie wyróżnienie można będzie zgłosić go do konkursu „Perła 2012”, którego rozstrzygniecie jest zawsze na Międzynarodowych Targach Spożywczych Polagra – Food w Poznaniu.

Serdecznie zapraszam Liliana Tatara ODR Rzgów
Tel. 63 2419053 lub 665861602
< Poprzedni   Następny >