Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI arrow PORADNIKI arrow DLA ROLNIKA arrow KRUS - KALENDARZ WYDARZEŃ PREWENCYJNYCH
KRUS - KALENDARZ WYDARZEŃ PREWENCYJNYCH Drukuj E-mail

Image


Na stronie internetowej
www.krus.gov.pl w zakładce „Kalendarz wydarzeń prewencyjnych” Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego uruchomiła dogodne i szybkie źródło informacji o działaniach prewencyjnych. Jest to nowe narzędzie – wyszukiwarka, która w szybki i prosty sposób umożliwia użytkownikom serwisu internetowego KRUSu, szczególnie rolnikom, odnalezienie wydarzeń organizowanych w wielu miejscach kraju, z udziałem terenowych jednostek KRUS.

Dzięki nowej usłudze, wszystkie wydarzenia poświęcone tematyce bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym – szkolenia dla rolników, uczniów szkół itp., konkursy, imprezy wystawiennicze, środowiskowe spotkania z pracownikami KRUS, dni z doradztwem rolniczym oraz inne – są dostępne w jednym miejscu oraz aktualizowane na bieżąco.

Następny >