Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 22 Lutego 2020
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
14 maja 2011 - Gminne Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rzgów - Dąbrowica Drukuj E-mail
ImageW sobotę, 14 maja br., nad starorzeczem Warty w miejscowości Dąbrowica odbyły się kolejne spławikowe Zawody Wędkarskie Koła Nr 34 w Rzgowie o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Do udziału w zawodach zgłosiło się 29 wędkarzy, z czego 27 brało udział w dniu zawodów. Rejestracja zawodników rozpoczęła się od godz. 5:30, gdzie po odczytaniu programu zawodów rozlosowane zostały stanowiska dla wędkarzy.
Najważniejszy punkt programu: łowienie ryb trwało od godz. 6:55 do godz. 10:00.


Po zakończeniu połowu Komisja Sędziowska w składzie: radny – p. Grzegorz Matuszak, p. Jerzy Kacprowicz i p. Wojciech Koszal na stanowiskach dokonała zważenia ryb i wyłoniła zwycięską trójkę.
Image
Pierwsze miejsce zajął p. Tomasz Graczyk, który złowił łącznie 3,10 kg ryb. Zwycięzca otrzymał z rąk Wójta Gminy Rzgów – Andrzeja Grzeszczaka okazały puchar.
Drugie miejsce zajął Michał Szefliński, który złowił 2,76 kg ryb, natomiast trzecie miejsce z wagą 2,56 kg ryb zajął p. Zbigniew Olek.

Największą rybą złowioną podczas zawodów mógł się poszczycić p. Andrzej Pawłowski, który złowił lina – 0,90 kg.

Wszyscy wędkarze biorący udział w zawodach otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Rzgów. Zawody zakończył posiłek dla wszystkich uczestników, jak również obecnych gości, przemówienia i podziękowania dla sponsorów, organizacji i instytucji biorących czynny udział przy organizacji zawodów oraz wręczenie upominków trzem najbardziej czynnym kolegom działającym na rzecz rozwoju Koła Wędkarskiego Nr 34 w Rzgowie.

Image


GALERIA  FOTOGRAFII
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź