Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 22 Lutego 2020
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
21 stycznia 2011 - Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce - Sompolno Drukuj E-mail
ImageW piątek, 21 stycznia br., w Sompolnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z gmin: Golina, Krzymów, Rychwał, Rzgów oraz Sompolno.

Gminę Rzgów
reprezentowali nauczyciele:
Justyna Frasz-Ignaczak, Maria Janiak, Tomasz Marcinek, Michał Rek, Tomasz Kowalikowski oraz Mariusz Marcjan.Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się reprezentacja gminy Rychwał, która po rocznej przerwie odzyskała tytuł najlepszej drużyny powiatu konińskiego. Drugie miejsce przypadło zespołowi z Goliny, a trzecie reprezentacji gminy Rzgów. Nasza drużyna pokonała ubiegłorocznych zwycięzców z Krzymowa oraz reprezentację gminy Sompolno. Niestety, nasi zawodnicy przegrali z Rychwałem i Goliną, które jak się później okazało były najlepszymi drużynami mistrzostw.

Image

Cały turniej przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce:
1.  Rychwał
2.  Golina
3.  Rzgów
4.  Sompolno
5.  Krzymów.


GALERIA  FOTOGRAFII
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź