Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 17 Maja 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI arrow STOWARZYSZENIA arrow KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH arrow KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W RZGOWIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W RZGOWIE Drukuj E-mail
Historia KGW Rzgów


Koło Gospodyń Wiejskich w Rzgowie
ul. Konińska 4
62-586 Rzgów

NIP: 665-284-93-45
REGON: 300714724
KRS: 0000292657


W dniu 10 marca 2007 r. w Rzgowie z inicjatywy Rady Sołeckiej, OSP Rzgów oraz mieszkańców Gminy Rzgów miało miejsce zebranie założycielskie, mające na celu utworzenie Stowarzyszenia: Koło Gospodyń Wiejskich w Rzgowie. Podczas zebrania podjęto uchwałę o powstaniu KGW Rzgów oraz wybrano członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

Już od samego początku działalności KGW działało bardzo prężnie. Pierwszym ważnym wydarzeniem był udział w Wielkim Ruszeniu Gmin Powiatu Konińskiego w Kazimierzu Biskupim, podczas których KGW Rzgów otrzymało wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe.

Również w 2007 roku KGW brało udział w Dożynkach Powiatowych w Kramsku, gdzie również otrzymało wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną.

KGW Rzgów uświetnia co roku swoją obecnością Dni Rzgowa – prezentując stoisko z potrawami regionalnymi oraz robótkami ręcznymi, jest współorganizatorem rajdów rowerowych oraz różnego rodzaju imprez lokalnych.

Koło Gospodyń Wiejskich ze Rzgowa jest twórcą produktu lokalnego pn. „Ryba po Rzgowsku”.
< Poprzedni   Następny >