Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
5 lutego 2010 - "Szkoła Promująca Zdrowie" - Sławsk Drukuj E-mail
ImageW piątek, 5 lutego 2010 r., w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku odbyła się uroczystość podsumowująca realizację działań „Programu Szkoły Promującej Zdrowie”.

ImagePierwsze działania szkoła podjęła już w 2006 r. Od tego czasu do dnia dzisiejszego nauczyciele, uczniowie i rodzice realizowali wyznaczone zadania poprzez organizowanie pogadanek, prelekcji, konkursów promujących zdrową i ekologiczną żywność, rajdów, wycieczek, aerobiku i tanecznych przerw zachęcając do ruchu i aktywnego życia. Oprócz tego zwracano uwagę na uciążliwy hałas, który obniża zdolność rozumienia i uczenia się, bezpieczeństwo, higienę życia i kulturę osobistą. A wszystko po to, aby żyło się lepiej, zdrowo i bez zagrożeń.

ImageWizyta studyjna przedstawicieli Kuratorium Oświaty, która odbyła się podczas uroczystości zakończyła etap przygotowawczy przyznaniem certyfikatu i wpisaniem szkoły do Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Wspólnie z gronem pedagogicznym i uczniami świętowało wielu zaproszonych gości: przedstawiciele organu prowadzącego, Kuratorium Oświaty, radni gminy i powiatu, dyrektorzy szkół, reprezentanci organizacji lokalnych i społeczność szkolna.


GALERIA  FOTOGRAFII
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź