Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
K O M U N I K A T Drukuj E-mail
Szanowni Państwo,
w związku z trudną sytuacją pogodową spowodowaną obfitymi opadami śniegu, niską temperaturą, zaleganiem śniegu na chodnikach i dachach domów, przypominamy zarządcom bądź właścicielom terenu oraz budynków o obowiązku usuwania śniegu z chodników oraz z dachów, w szczególności z dachów obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak: supermarkety, baseny, hale sportowe, targowe i produkcyjne. Szczególne zagrożenie dla ludzi stwarzają nawisy śnieżne i sople, których obowiązek usuwania również spoczywa na administratorach budynków.
W przypadku nadejścia ocieplenia, powyższe utrudnienia i zagrożenia mogą mieć szczególny wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców.
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź