Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 16 Czerwca 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
25 luty 2016r. - Eliminacje gminne XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Drukuj E-mail
Image Dnia 25 lutego 2016 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rzgowie odbyły się eliminacje gminne XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”, zorganizowane przez Urząd Gminy, Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Rzgowie i Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rzgowie. Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się 24 uczniów, 16 ze szkół podstawowych i 8 z gimnazjum. 
Uczestnicy musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej, organizacji ochotniczych straży pożarnych itp. Do etapu gminnego uczniowie zakwalifikowali się z eliminacji szkolnych w których udział wzięło łącznie 151 uczniów.
Kwalifikacja końcowa eliminacji gminnych ułożyła się nastepujaco (trzy pierwsze miejsca):

Grupa wiekowa (szkoły podstawowe)
I miejsce Berda Julia – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy
II miejsce Sabacińska Klaudia - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy
III miejsce Samulczyk Natalia – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy

Grupa wiekowa (gimnazja)
I miejsce Makowaki Karol – Zespół Szkół w Sławsku
II miejsce Łukowska Sandra – Gimnazjum im Polskich Noblistów w Rzgowie
III miejsce Janiak Adam – Zespół Szkół w Sławsku


Uczestnicy turnieju otrzymali upominki, słodki poczęstunek oraz nagrody za trzy pierwsze miejsca. W wyniku turnieju do eliminacji powiatowych zakwalifikował się Makowski Karol– gimnazjum i Berda Julia – szkoły podstawowe. Eliminacje powiatowe odbędą się 19 marca 2016r. w Starym Mieście.


Image Image Image Image
Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź