Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 19 Maja 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
19 lutego 2016 r. - GKS Rzgów najlepszą drużyną w Wielkopolsce w Turnieju o Puchar ORANGE! Drukuj E-mail
Image Dnia 19 lutego zakończyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju o PUCHAR ORANGE. Eksperci Orange w okresie od listopada do lutego odwiedzili wszystkie 100 klubów sportowych zakwalifikowanych do programu KLUBY SPORTOWE ORANGE. Tym samym poznaliśmy już finałową 10-tkę klubów, która wystąpi 5 marca w Warszawie. Przypomnijmy, iż GKS Rzgów eksperci Orange odwiedzili 14 grudnia ubiegłego roku.

Drużyna GKS-u Rzgów w składzie: Eryk Borowski, Patryk Borowski, Rafał Bukiewicz, Wiktor Duszyński, Remigiusz Graczyk, Bartosz Jaszczak, Dominik Marzol, Mateusz Nalewski, Aleksy Staniszewski, Kacper Zieliński, Przemysław Kopczyński (trener) rywalizowała wtedy w zmaganiach sportowych w sali sportowej Zespołu Szkół w Sławsku. Wśród zadań konkursowych były m.in. jak najdłuższe utrzymanie równowagi na fasolkach fitness, podawanie piłki siatkowej odbiciem górnym lub dolnym, przy równoczesnym utrzymaniu fasolki w pozycji pionowej, czy wymiana piłek koszykowych po koźle pomiędzy zawodnikami, którzy musieli utrzymać się na deskach trickboardowych.

Nasi zawodnicy w sumie za wszystkie konkurencje zdobyli aż 741 punktów. GKS Rzgów zajął w ogólnej klasyfikacji bardzo dobre 15 miejsce na 100 klubów, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich klubów z województwa wielkopolskiego! Do Finału Ogólnopolskiego zabrakło naszym zawodnikom tylko 39 punktów. Najlepsze 10 drużyn spotka się 5 marca w Warszawie, gdzie w towarzystwie ambasadorów programu: Jerzego Dudka, Artura Siódmiaka, Marcina Urbasia oraz Tomasza Jankowskiego, powalczy o puchar i atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego.

Dziękujemy naszym zawodnikom za udział oraz gratulujemy świetnego wyniku!

Finałowa 10-tka klubów zakwalifikowanych do Ogólnopolskiego Finału PUCHARU ORANGE w Warszawie:

1.Stowarzyszenie Piłkarsko-Siatkarskie Wola – Wola, woj. śląskie - 1002pkt

2.SKS Jedynka Wodzisław Śląski – Wodzisław Śląski, woj. śląskie - 872 pkt

3.KS Rogotix – Rogolin, woj. mazowieckie - 867pkt
4.Grupa Virtus – Szlichtyngowa, woj. lubuskie - 837pkt

5.UKS przy Gimnazjum w Giżycku – Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie - 824pkt

6.SKS przy Zespole Szkół w Wilkanowie – Wilkanów, woj. dolnośląskie - 799pkt

7.LKS Piast – Łapanów, woj. małopolskie - 790pkt
8.MUKS Halny – Kamienica, woj. małopolskie - 789
9.LKS Pogoń Bełchów – Nieborów, woj. łódzkie - 787pkt

10.LUKS „ Młodzik” – Domaszowice, woj. opolskie - 779pkt

---------
15.Gminny Klub Sportowy Rzgów – Rzgów, woj. wielkopolskie – 741pkt

Autor: Michał Rek

Image Image

< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź