Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
14 lutego 2016r. - Halowy Turniej Orlików o Puchar Wójta Gminy Rzgów "Rzgów Cup 2016" Drukuj E-mail
Image Dnia 14 lutego br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Był to drugi turniej halowy z cyklu „Rzgów Cup 2016”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników z roczników 2005 i młodszych wzięło udział 8 drużyn: GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Górnik Konin, Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek, Szkółka Waldemara Przysiudy Września, Akademia Reissa Rychwał, Akademia Reissa Koło, Football Academy Miłosław. Mecze toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

GKS I Rzgów reprezentowali: Ćwikliński Nikodem, Galor Jakub, Jasiński Joachim, Karmowski Miłosz, Karpiński Hubert, Kubiak Kacper, Miśkiewicz Hubert, Perliński Brajan, Wiśniewski Wiktor.

GKS II Rzgów reprezentowali: Bartosik Maciej, Cegielski Igor, Fabisiak Mikołaj, Koziarski Adam,  Kunicki Adam, Malinowski Gracjan, Maślak Dawid, Michalak Szymon, Myślicki Krystian, Samulczyk Jakub.

Obie drużyny przygotowywał sztab szkoleniowy w składzie: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Szymon Fabisiak, Michał Rek.

Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Górnika Konin, która w finale pokonała 2-0 Szkółkę Waldemara Przysiudy Września. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się drużyna gospodarzy -  GKS I Rzgów, która po zaciętym meczu pokonała GKS II Rzgów 3-2. Pozostałe miejsca zajęły: Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek, Akademia Reissa Koło, Football Academy Miłosław, Akademia Reissa Rychwał.
Ponadto statuetki i dyplomy jako nagrody indywidualne ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie Piotra Kupskiego oraz Wicedyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie Annę Jakubowicz otrzymali:

- Kacper Kubiak (GKS I Rzgów) - Zdobywca 4 bramek – Najlepszy Strzelec Turnieju

- Jakub Samulczyk (GKS II Rzgów) – Najlepszy Bramkarz Turnieju

- Bartosz Szkudlarek (Szkółka Waldemara Przysiudy Września)– Najlepszy Zawodnik Turnieju

- Brajan Perliński (GKS I Rzgów) – Najlepszy Zawodnik z Gminy Rzgów

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Najmłodszych zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka, Wicedyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie Anny Jakubowicz oraz Prezesa GKS-u Rzgów Roberta Frąckowiaka pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i szaliki GKS-u Rzgów.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS I Rzgów – Akademia Reissa Rychwał 3-0

Football Academy Miłosław – GKS II Rzgów 1-2

GKS I Rzgów – Górnik Konin 0-1

GKS II Rzgów – Szkółka WP Września 0-5

Szkółka WP Lądek – GKS I Rzgów 0-4

Akademia Reissa Koło – GKS II Rzgów 0-2

Górnik Konin – GKS II Rzgów 1-0

GKS I Rzgów – Szkółka WP Września 0-2

GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 3-2

Ostateczna kolejność:

1.      Górnik Konin

2.      Szkółka Waldemara Przysiudy Września

3.      GKS I Rzgów

4.      GKS II Rzgów

5.      Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek

6.      Akademia Reissa Koło

7.      Football Academy Miłosław

8.      Akademia Reissa Rychwał

Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz zaangażowanych w organizację turnieju:
- Urząd Gminy Rzgów
- Gminna Rada Sportu
- Grzegorz Matuszak – Wójt Gminy Rzgów
- Piotr Kupski – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie

- Anna Jakubowicz – Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie
- Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie

- Robert Kędzierski – ratownik medyczny
- Marek Pieniecki – firma EDEN – Kowalewek
- Rodzice piłkarzy sekcji ORLIK GKS-u Rzgów

- Zawodnicy sekcji JUNIOR MŁODSZY (Eryk Borowski, Patryk Borowski, Rafał Bukiewicz, Dominik Kolasiak, Karlitos Perliński)
- Zarząd GKS-u Rzgów

 
Autor: Michał Rek


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź