Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
6 lutego 2016 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych OZPN w Zagórowie Drukuj E-mail
Image
Dnia 6 lutego br. w Hali Sportowej w Zagórowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 1999 i młodszych wzięło udział 9 drużyn: GKS Rzgów, ZKS Zagórów, Warta Pyzdry, Błękitni Psary Polskie, Strażak Licheń, Sparta Sklejka Orzechowo, Polonus Kazimierz Biskupi, LKS Ślesin, Tur Turek. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x15minut.
W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Borowski Eryk, Borowski Patryk, Bukiewicz Rafał. Graczyk Remigiusz, Grzegorski Mateusz, Jaszczak Bartosz, Kałużny Mateusz, Karmowski Janusz, Kopaczewski Eryk, Kubiak Jakub, Nalewski Mateusz, Siepka Witold, Zieliński Kacper, Zieliński Kamil. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Małgorzata Borowska.
Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Strażaka Licheń, która w finale pokonała Wartę Pyzdry. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Błękitnych Psary Polskie. Poza podium znalazła się ekipa ZKS-u Zagórów. Juniorzy młodsi GKS-u Rzgów ostatecznie zajęli V miejsce!
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałym drużynom wręczono dyplomy i piłki.
Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – ZKS Zagórów 0-2
Warta Pyzdry – GKS Rzgów 2-1
GKS Rzgów – Tur Turek 1-0
Polonus Kazimierz Biskupi – GKS Rzgów 2-4
GKS Rzgów – Sparta Sklejka Orzechowo 4-1


Ostateczna kolejność:
1. Strażak Licheń
2. Warta Pyzdry
3. Błękitni Psary Polskie
4. ZKS Zagórów
5. GKS Rzgów
6. Sparta Sklejka Orzechowo
7. Polonus Kazimierz Biskupi
8. LKS Ślesin
9. Tur Turek

Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź