Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
6 lutego 2016 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej im. W. Bartmińskiego w Grodźcu z udziałem GKS-u Rzgów Drukuj E-mail
Image

Dnia 6 lutego br. w Hali Sportowej w Grodźcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej im. W. Bartmińskiego. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie oraz Piast Grodziec. W turnieju wzięło udział 12 drużyn: GKS Rzgów, Górnik Kłodawa, Wilki Wilczyn, Strażak Licheń, Czarni Brzeźno, Piast Grodziec, KP Zryw Dąbie, Tulisia Tuliszków, Sparta Barłogi, Straszkovia Straszków, Szerszenie Września, Kolegium Sędziów OZPN. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x10minut. W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Przemysław Kieliszkowski, Tomasz Ostrowski, Mateusz Adamski, Mateusz Woźniak, Michał Szwat, Mateusz Szambelan, Tomasz Grzechowski, Norbert Szambelan. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Nasza drużyna zmierzyła się z doświadczonymi klubami zrzeszonymi w Konińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Górnika Kłodawa, która po emocjonującym finale pokonała 3-2 Wilki Wilczyn. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Szerszenie Września. Poza podium znalazła się ekipa KP Zryw Dąbie. Nasi zawodnicy w fazie grupowej pokonali 2-0 Piast Grodziec oraz KS OZPN Konin, 1-0 Czarnych Brzeźno, zremisowali z Szerszeniami Września 1-1 i przegrali 0-2 z Górnikiem Kłodawa. Niestety tylko gorszym stosunkiem bramek nie weszliśmy do fazy medalowej. W fazie pucharowej GKS Rzgów przegrał 0-1 z Tulisią Tuliszków i ostatecznie zajął VI miejsce!
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałym drużynom wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez firmę ZINA oraz sponsorów.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – Piast Grodziec 2-0

Górnik Kłodawa – GKS Rzgów 2-0

GKS Rzgów – Czarni Brzeźno 1-0

Szerszenie Września – GKS Rzgów 1-1

GKS Rzgów – KS OZPN Konin 2-0

Tulisia Tuliszków – GKS Rzgów 1-0

 

Ostateczna kolejność:
1. Górnik Kłodawa
2. Wilki Wilczyn
3. Szerszenie Września
4. KP Zryw Dąbie
5. Tulisia Tuliszków
6. GKS Rzgów
7. Strażak Licheń
8. Piast Grodziec
9. Straszkovia Straszków
10. KS OZPN Konin
11. Sparta Barłogi

12. Czarni Brzeźno

 

Autor: Michał Rek

 

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź