Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 25 Lutego 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
5 lutego 2016 r. - Zebranie sprawozdawcze sekcji ORLIK/ŻAK Gminnego Klubu Sportowego Rzgów Drukuj E-mail
Image Dnia 5 lutego br. w Restauracji Nadwarciańskiej w Rzgowie odbyło się zebranie sprawozdawcze sekcji ORLIK/ŻAK Gminnego Klubu Sportowego Rzgów w roku 2015. W zebraniu udział wzięli najmłodsi zawodnicy i działacze GKS-u, a także rodzice piłkarzy.

Na początku zebrania Prezes klubu Robert Frąckowiak powitał zebranych oraz przypomniał założenia utworzonych w ubiegłym roku sekcji dziecięcych. Następnie Sekretarz klubu Michał Rek zaprezentował sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za ubiegły rok. Podsumowano także wyniki sekcji ORLIK/ŻAK GKS-u. Zaprezentowano puchary i dyplomy zdobyte w ubiegłym roku przez najmłodszych piłkarzy. Podczas spotkania Trener Przemysław Kopczyński w imieniu sztabu szkoleniowego pogratulował sukcesów oraz podziękował zawodnikom za godne reprezentowanie klubu.

Następnie członkowie Zarządu klubu oraz trenerzy wręczyli wszystkim zawodnikom pamiątkowe medale za wzorowe reprezentowanie GKS-u Rzgów w roku 2015. Uhonorowano także sponsorów oraz instytucje współpracujące z sekcją ORLIK/ŻAK w minionym roku. Zarząd GKS-u Rzgów podziękował także wszystkim rodzicom za bardzo dobrą współpracę na rzecz klubu.

Prezes klubu poinformował o organizowanych przez GKS turniejach halowych z cyklu „ Rzgów Cup 2016”. Ponadto powiadomiono zebranych o naborze uzupełniającym do sekcji dziecięcych i młodzieżowych, planowanym letnim obozie sportowym w Górach Świętokrzyskich oraz możliwości odliczenia 1% podatku na GKS Rzgów. Zebranie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez zarząd klubu.

Autor: Michał Rek

 Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź