Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
15 luty 2016 r. - W bibliotece rusza bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl Drukuj E-mail
Image Kurs na… angielski! Po raz pierwszy w bibliotece!

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci  w GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W  RZGOWIE I FILII W SŁAWSKU.  Od 15.02.2016 r. rusza tu bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl, który potrwa do 31.10.2016 r. Dzieci mogą z niego korzystać w godzinach pracy Biblioteki Publicznej.

Kurs FunEnglish Junior jest przeznaczony dla dzieci w wieku do 6 lat oraz FunEnglish dla dzieci w wieku 6-12. Łączy naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Uczestnicy mogą korzystać z niego samodzielnie - potrzebny jest im tylko biblioteczny komputer z dostępem do Internetu. Wystarczy, jeżeli będą uczyły się dwa razy w tygodniu przez 45 min, aby w ciągu kilku miesięcy zobaczyć pierwsze efekty nauki. 

Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka w Rzgowie i Filia w Sławsku dołączyła do czwartej edycji tego przedsięwzięcia.

 

 Zapisy i informacje na temat kursu FunEnglish.pl udziela:

 Dorota Eltman , 63-241-90-15, 510-844-882

 Alicja Drop      , 63-241-07-17

 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź