Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
30 stycznia 2016 r. - Orliki GKS-u Rzgów na Turnieju Piłki Nożnej OZPN Konin Drukuj E-mail
Image

Dnia 30 stycznia br. w Hali Sportowej RONDO w Koninie odbył się Turniej Piłki Nożnej ORLIK 2016. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie.
W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 11 drużyn: EKS I Słodków, EKS II Słodków, Błękitni Psary Polskie, Polonia Golina, Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek, Polonus Kazimierz Biskupi, Błękitni Mąkolno, Tur Turek, Oranje Konin, Victoria Września, GKS Rzgów.
Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x10minut. W fazie pucharowej drużyny grały 1x15 minut.

W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Fabisiak Mikołaj, Fabiszak Szymon, Galor Jakub, Jasiński Joachim, Karmowski Miłosz, Karpiński Hubert, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Myślicki Krystian, Perliński Brajan, Samulczyk Jakub, Wiśniewski Wiktor. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Michał Rek.

Nasza drużyna orlików zmierzyła się z klubami zrzeszonymi w Konińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Victorii Września, która po emocjonującym finale pokonała 3-2 Oranje Konin. Na trzecim stopniu podium uplasował się Tur Turek. Poza podium znalazła się ekipa EKS I Słodków. Drużyna GKS-u Rzgów ostatecznie zajęła bardzo dobre V miejsce!
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie trzy najlepsze drużyny otrzymały z rąk Prezesa OZPN Konin Mirosława Durczyńskiego pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałym drużynom wręczono dyplomy i piłki.


Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – EKS II Słodków 2-0

Polonia Golina – GKS Rzgów 0-5

GKS Rzgów – Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek 1-1

Tur Turek – GKS Rzgów 2-1

GKS Rzgów – Oranje Konin 1-2

GKS Rzgów – Błękitni Mąkolno 2-2 k. 3-2

 

Ostateczna kolejność Turnieju ORLIK KOZPN 2016:
1. Victoria Września

2. Oranje Konin

3. Tur Turek

4. EKS I Słodków

5. GKS Rzgów

6. Błękitni Mąkolno

7. Polonus Kazimierz Biskupi

8. Szkółka Waldemara Przysiudy Lądek

9. Polonia Golina

10. Błękitni Psary Polskie

11. EKS II Słodków

Autor: Michał Rek

 

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź