Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
25 stycznia 2016r. - Żaki GKS-u Rzgów na Turnieju Piłki Nożnej Września Cup 2016 Drukuj E-mail
Image   Dnia 25 stycznia br. w Hali Sportowej WOSiR
we Wrześni odbył się Turniej Piłki Nożnej WRZEŚNIA CUP 2016. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Victoria Września. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007/2008 wzięło udział 5 drużyn : Victoria I Września, Victoria II Września, SKP Słupca, Antonio Jarocin, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut. W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Antoni Balcerzak, Bartosz Bartczak, Filip Goździk, Mateusz Hernas, Wojciech Kwaśny, Filip Ławniczak, Igor Myszel, Hubert Ptak, Jakub Rodaszewski, Alan Szambelan. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Nasza drużyna żaków zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w potyczkach z doświadczonymi rywalami. Zawodnicy GKS-u Rzgów pokonali Victorię I Września 1-0 i Victorię II Września 2-0 oraz przegrali 0-1 z SKP Słupca i 0-5 z Antonio Jarocin. Najlepsza w całym turnieju okazała drużyna Antonio Jarocin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie SKP Słupca.
Na trzecim stopniu podium uplasował się GKS Rzgów.
Poza podium znalazły się ekipy gospodarzy: Victoria II Września i Victoria I Września.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, dyplomy
i medale.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – Victoria I Września 1-0
SKP Słupca – GKS Rzgów 1-0
Antonio Jarocin – GKS Rzgów 5-0
GKS Rzgów – Victoria II Września 2-0

Ostateczna kolejność Turnieju WRZEŚNIA CUP 2016:
1. Antonio Jarocin 12pkt 24-1
2. SKP Słupca 6pkt 7-4
3. GKS Rzgów 6pkt 3-6
4. Victoria II Września 3pkt 1-15
5. Victoria I Września 3pkt 2-11

Autor: Michał Rek


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź