Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
18 grudnia 2015r. - Magiczna wigilia w Zespole Szkół w Sławsku Drukuj E-mail
Image 18 grudnia 2015r. w Zespole Szkół w Sławsku odbyła się wigilia klasowa, która zasługuje na wyróżnienie. Przygotowywana była kilka tygodni przez wszystkich rodziców uczniów klasy Ib oraz wychowawcę. Rodzice wyszli z inicjatywą zaprezentowania swoim dzieciom przedstawienia ukazującego prawdziwy sens świąt. Spotykali się wiele razy na próbach podczas których opracowywali scenariusz, przygotowywali stroje, dekoracje, rozdzielali zadania i potrawy do przyrządzenia, aby to świąteczne popołudnie było wyjątkowe.
Robili to w tajemnicy, by zrobić swoim pociechom niespodziankę. W tym samym czasie uczniowie uczyli się choreografii i przygotowywali podziękowania dla aktorów, którzy mieli przybyć z bajką na spotkanie wigilijne. Radość dzieci było ogromna, gdy tego wyczekiwanego popołudnia na scenę weszli ich rodzice. Z wielkim entuzjazmem odgadywali, kto gra jaką rolę. Po wręczeniu podziękowań, na scenę weszli uczniowie i zaprezentowali ,,Taniec dla Świętego Mikołaja” , ,,Taniec Śnieżynek” oraz piosenkę w języku angielskim wykazując się dużym talentem wokalno-tanecznym. Całą cześć artystyczną pochwaliła Pani wicedyrektor Maria Bartczak, która wraz z Panią Sylwią Andrzejak (nauczycielka języka angielskiego) oraz Panią Danutą Janicką (katechetką) na zaproszenie dzieci, rodziców i wychowawcy przybyła na uroczystość. Wiele ciepłych słów padło w kierunku zaangażowanych w życie szkoły rodziców oraz utalentowanych dzieci. Podczas wspólnie przygotowanego poczęstunku można było podziwiać wystawę prac plastycznych o tematyce świąteczno- zimowej. Wigilia zakończyła się wieczorową porą bardzo spektakularnym widowiskiem, które zaprezentował Pan Dawid Wieczorkowski (Synergy Art).

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź