Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
17 stycznia 2016r. - Zebranie sprawozdawcze LZS Orzeł Osiecza za 2015 rok Drukuj E-mail
Image Dnia 17 stycznia br. w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieczy Pierwszej odbyło się zebranie sprawozdawcze klubu sportowego LZS Orzeł Osiecza za rok 2015. W zebraniu udział wzięło 30 osób, działacze i zawodnicy LZS-u, a także zaproszeni goście: Radny Gminy Jan Gośka, Sołtys Osieczy Pierwszej Renata Mirkiewicz, Prezes OSP Osiecza Radosław Rydzewski. Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za 2015 rok. Jednogłośnie udzielono absolutorium zarządowi za zeszły rok. Podsumowano także miniony sezon sportowy bogaty głównie w osiągnięcia siatkarskie.

Podczas zebrania wyróżniono statuetką oraz dyplomem najaktywniejszego siatkarza, którym został Łukasz Liebelt. Nagrodzono także zawodników sekcji młodzieżowej, którzy uczestniczyli w zajęciach piłkarskich w ramach projektu „Trenuj z Orłem! – Zostań Mistrzem!”. Najaktywniejszymi młodzieżowcami zostali wybrani: Anastazja Walna, Adam Kwaśniewski, Miłosz Fabiszak oraz Wiktor Duszyński. Wyróżnieni otrzymali z rąk Prezesa klubu Michała Reka medale, dyplomy oraz drobne upominki. Wszyscy zawodnicy otrzymali także pamiątkowe gadżety klubowe.
Ponadto podczas posiedzenia klubu przedstawiono główne cele na rok obecny ze szczególnym uwzględnieniem dalszej modernizacji obiektu sportowego w Osieczy Pierwszej. Poczyniono również starania o dotacje z programów zewnętrznych oraz sponsorów. Wszyscy uczestnicy zebrania zgodnie uznali, że należy jeszcze bardziej zaangażować się w działalność na rzecz klubu. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem przygotowanym przez zarząd klubu.
Autor: Michał Rek


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź