Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
17 stycznia 2016r. - Orliki GKS-u Rzgów na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej GÓRNIK CUP 2016 Drukuj E-mail
Image Dnia 17 stycznia br. w Hali Sportowej RONDO w Koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej GÓRNIK CUP 2016. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Górnik Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 10 drużyn z całej Polski : Górnik I Konin, Górnik II Konin, Młody Górnik, Widok Skierniewice, Diament Zduńska Wola, Dwunastka Włocławek, LKS Ślesin, Sokół Kleczew, Lider Swarzędz, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x12minut.

W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Ćwikliński Nikodem, Fabisiak Mikołaj, Galor Jakub, Jasiński Joachim, Karpiński Hubert, Koziarski Adam, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Myślicki Krystian, Perliński Brajan, Samulczyk Jakub, Wiśniewski Wiktor. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Michał Rek.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna orlików zmierzyła się z doświadczonymi rywalami z całej Polski. Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Widoku Skierniewice, która w finale po bezbramkowym remisie, dopiero w rzutach karnych 2-1 pokonała Diament Zduńska Wola. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy – Górnik I Konin. Poza podium znalazła się ekipa Lidera Swarzędz. Drużyna GKS-u Rzgów ostatecznie zajęła niezłe VIII miejsce. Bramkarz Wiktor Wiśniewski został wybrany najlepszym zawodnikiem naszego zespołu i otrzymał od organizatorów pamiątkową statuetkę.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.
Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – LKS Ślesin 2-0
Widok Skierniewice – GKS Rzgów 2-0
Górnik I Konin – GKS Rzgów 2-1
Dwunastka Włocławek – GKS Rzgów 2-1
GKS Rzgów – Młody Górnik Konin 0-1
Ostateczna kolejność Turnieju GÓRNIK CUP 2016:
1. Widok Skierniewice
2. Diament Zduńska Wola
3. Górnik I Konin
4. Lider Swarzędz
5. Dwunastka Włocławek
6. Górnik II Konin
7. Młody Górnik Konin
8. GKS Rzgów
9. Sokół Kleczew
10. LKS Ślesin

Autor: Michał Rek


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź