Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 25 Lutego 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
12 stycznia 2016 r. - II Zebranie Gminnej Rady Sportu Drukuj E-mail
Image
Dnia 12 stycznia br. w Sali Narad Urzędu Gminy w Rzgowie odbyło się II zebranie Gminnej Rady Sportu. W spotkaniu wzięli udział: Przewodnicząca Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Spraw Społecznych Joanna Karmowska-Szymczak oraz przedstawiciele poszczególnych klubów sportowych działających na terenie gminy Rzgów : LZS Orzeł Osiecza, UKS Orlik Osiecza – Michał Rek, GKS Rzgów - Robert Frąckowiak, UKS „Rzgów” Gimnazjum Rzgów – Stanisław Górka oraz KS Sokół Rzgów – Tadeusz Waleriańczyk.
Głównym tematem zebrania było opracowanie planu pracy Gminnej Rady Sportu, a także zaopiniowanie oraz zatwierdzenie kalendarza imprez sportowych na rok 2016. Uczestnicy zebrania dyskutowali ponadto o możliwościach pozyskania środków finansowych na sport z budżetu gminy oraz źródeł zewnętrznych.
 
KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH NA ROK 2016 - (Kliknij)
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź