Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
17 grudnia 2015 r. - ZAKOŃCZENIE KURSU KOMPUTEROWEGO W SŁAWSKU Drukuj E-mail
Na naukę nigdy nie jest za późno!
Image W czwartek 17 grudnia br. w Zespole Szkół w Sławsku miało miejsce zakończenie kursu informatycznego dla seniorów. Kurs "Pierwsze kroki z komputerem" zorganizował dla swych studentów Uniwersytet Trzeciego Wieku, a sfinansował Samorząd Gminy Rzgów. Fachową wiedzę w zakresie podstawowej obsługi komputera i korzystania z internetu przekazywała Katarzyna Zielińska- nauczyciel Zespołu Szkół w Sławsku.
Kurs ukończyło 15 studentów UTW, 13 kobiet i 2 mężczyzn. Uroczystość zakończenia kursu uświetnili zaproszeni goście Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, dyrektor Zespołu Szkół w Sławsku Maria Bartczak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Dorota Eltman oraz Daria Kałasa. Zarząd UTW reprezentowali Halina Nowacka i Ireneusz Matecki. Zaświadczenia ukończenia kursu dla absolwentów wręczyli Katarzyna Zielińska, wójt Grzegorz Matuszak i Ireneusz Matecki. W podziękowaniu od studentów były kwiaty oraz zaproszenie na kawę i ciasto domowego wypieku. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a przedświąteczny czas był okazją do złożenia sobie najpiękniejszych życzeń.

Absolwenci kursu informatycznego dziękują Zarządowi UTW za zorganizowanie kursu, Samorządowi Gminy Rzgów za sfinansowanie zadania, Dyrekcji Zespołu Szkół w Sławsku za możliwość korzystania z pomieszczeń i komputerów szkolnych, a Pani Kasi Zielińskiej za cierpliwość i fachową wiedzę.


Teresa Kwiatkowska
 
Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź