Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
28 grudnia 2015 r. - Nieodpłatna pomoc prawna Drukuj E-mail
Nieodpłatna pomoc prawna
W powiecie konińskim od stycznia 2016 r. działać będzie 5 punktów udzielania pomocy prawnej. W naszej gminie porady prawne będą udzielane od 7 stycznia 2015 r. w Gimnazjum w Rzgowie, Plac Stuczyńskich 5, 62-586 Rzgów.
Do uzyskania nieodpłatnych porad prawnych uprawnieni będą: młodzież do 26. roku życia, osoby posiadające ważną Kartę Dużej Rodziny, seniorzy po ukończeniu 65 lat, osoby fizyczne, którym w okresie roku poprzedzającego zostało przyznane świadczenie na podstawie ustawy o pomocy społecznej, kombatanci, weterani, zagrożeni lub poszkodowani katastrofą naturalną, klęską żywiołową i awarią techniczną.
 
 W celu zapewnienia jak najlepszego dostępu do tej usługi wszystkim   mieszkańcom powiatu konińskiego, pomoc prawna świadczona będzie we wszystkich gminach powiatu konińskiego wg poniższego harmonogramu:
 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź