Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 25 Lutego 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
18 grudnia 2015 r. - Przedświąteczny magiczny klimat w Przedszkolu "Kraina Radości" w Sławsku Drukuj E-mail
ImageW piątek odbyło się spotkanie jasełkowe połączone z warsztatami świątecznymi. Pani dyrektor Mariola Budzińska przywitała zebranych gości, złożyła życzenia i zaprosiła na przedstawienie.
Rodzina, Święta, Trzej Królowie, pastuszkowie i aniołki, to między innymi postacie jasełkowego przedstawienia.
Efekt pracy nauczycielek i maluszków był znakomity. Aktorzy w pięknych strojach, opowiadali wierszem i kolędami o narodzinach Pana Jezusa. Wśród postaci osadzonych na tle jasełkowej scenerii nie mogło zabraknąć Rodziny Świętej, Trzech Króli, aniołów i pastuszków.
Jasełkowe przedstawienie przygotowały nauczycielki: Karolina Kopaczewska, Wioleta Kampa, a w przygotowania pomagała również pani Paulina Włodarkiewicz. Po występie pani Dyrektor zaprosiła wszystkie dzieci i ich rodziców na warsztaty z tworzenia ozdób choinkowych. Dzieci uwielbiają święta, nie tylko ze względu na prezenty. Cieszą się świątecznymi dekoracjami tym bardziej, gdy mogą wspólnie z rodzicem przygotować taką ozdobę, ma ona wówczas dużo większą wartość. Pod kierunkiem pani Kamili Janickiej-nauczycielki plastyki powstały przepiękne bombki choinkowe, widać było zaangażowanie dzieci i ich rodziców. Wspólnie staraliśmy się, aby stworzone ozdoby były wyjątkowe. Dzięki wykorzystaniu fragmentów serwetek , cekinów, brokatu powstały przepiękne choinkowe bombki. To była świetna zabawa. Na koniec dzieci otrzymały prezenty.
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź