Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
19 grudnia 2015 r. - Orliki GKS-u Rzgów na Ogólnopolskim Turnieju ORANJE CUP 2015 Drukuj E-mail
Image Dnia 19 grudnia br. w Hali Sportowej RONDO w Koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej ORANJE CUP 2015. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Oranje Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 12 drużyn z całej Polski: Oranje I Konin, Oranje II Konin, Jutrzenka Bychlew, Cuiavia Inowrocław, MKS Boruta Zgierz, Ostrovia Ostrów Wielkopolski, KKS I Kalisz, KKS II Kalisz, Parasol Wrocław, Polonia Słubice, Andrespolia Wiśniowa Góra, GKS Rzgów.
Rozgrywki toczyły się w trzech grupach systemem „każdym z każdym” 1x12minut. W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Fabisiak Mikołaj, Fabiszak Szymon, Galor Jakub, Karmowski Miłosz, Karpiński Hubert, Koziarski Adam, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Myślicki Krystian, Perliński Brajan, Samulczyk Jakub, Wiśniewski Wiktor. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Michał Rek, Szymon Fabisiak.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna orlików zmierzyła się pierwszy raz w historii z doświadczonymi rywalami z całej Polski. Najlepsza w turnieju okazała się drużyna Polonii Słubice, która w finale po rzutach karnych 3-2 pokonała Parasol Wrocław. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy Oranje I Konin. Poza podium znalazła się ekipa ubiegłorocznych zwycięzców - Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Drużyna GKS-u Rzgów ostatecznie zajęła niezłe IX miejsce.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.
 
Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
KKS I Kalisz – GKS Rzgów 2-0
GKS Rzgów – Oranje II Konin 1-1
Andrespolia Wiśniowa Góra – GKS Rzgów 6-1
GKS Rzgów – KKS II Kalisz 0-3
GKS Rzgów – Jutrzenka Bychlew 1-0
 
Ostateczna kolejność Turnieju ORANJE CUP 2015:
1. Polonia Słubice
2. Parasol Wrocław
3. Oranje I Konin
4. Ostrovia Ostrów Wielkopolski
5. Andrespolia Wiśniowa Góra
6. KKS I Kalisz
7. KKS II Kalisz
8. Jutrzenka Bychlew
9. GKS Rzgów
10. MKS Boruta Zgierz
11. Cuiavia Inowrocław
12. Oranje II Konin
 
Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź