Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
14 grudnia 2015 r. - GKS Rzgów w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar ORANGE Drukuj E-mail
Image W dniu 14 grudnia Gminny Klub Sportowy Rzgów odwiedzili eksperci ORANGE, którzy nadzorowali wykonanie 6 zadań eliminacyjnych Ogólnopolskiego Turnieju o PUCHAR ORANGE. Drużyna GKS-u Rzgów w składzie: Eryk Borowski, Patryk Borowski, Rafał Bukiewicz, Wiktor Duszyński, Remigiusz Graczyk, Bartosz Jaszczak, Dominik Marzol, Mateusz Nalewski, Aleksy Staniszewski, Kacper Zieliński, Przemysław Kopczyński (trener) rywalizowała tego dnia w zmaganiach sportowych w sali sportowej Zespołu Szkół w Sławsku.
Wśród zadań konkursowych były m.in. jak najdłuższe utrzymanie równowagi na fasolkach fitness, podawanie piłki siatkowej odbiciem górnym lub dolnym, przy równoczesnym utrzymaniu fasolki w pozycji pionowej, czy wymiana piłek koszykowych po koźle pomiędzy zawodnikami, którzy musieli utrzymać się na deskach trickboardowych.
Nasi zawodnicy w sumie za wszystkie konkurencje zdobyli aż 741 punktów, co obecnie plasuje nasz klub na IV miejscu w Polsce!!! Aby zakwalifikować się do finału ogólnopolskiego musimy zmieścić się w „pierwszej 10-tce” spośród 100 klubów biorących udział w projekcie KLUBY SPORTOWE ORANGE. Najlepsze drużyny spotkają się na początku marca 2016 w Warszawie, gdzie w towarzystwie ambasadorów programu: Jerzego Dudka, Artura Siódmiaka, Marcina Urbasia oraz Tomasza Jankowskiego, powalczą o puchar i atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego.
Gratulujemy sukcesu naszym zawodnikom i trzymamy kciuki za awans naszych reprezentantów do finału ogólnopolskiego!
Autor: Michał Rek – Sekretarz GKS Rzgów
Koordynator projektu KLUBY SPORTOWE ORANGE
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź