Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
2 grudnia 2015 r. - Pomocnik Św. Mikołaja w Bibliotece Drukuj E-mail
Image
„Teatr jest dla dzieci rzeczywistością wyjątkową, w której wszystko może się zdarzyć.
Pozwala na kontakt z żywym słowem, dzięki czemu lepiej rozwija się mowa dziecka, wzbogaca słownictwo. Bycie widzem pomaga w kształtowaniu wrażliwości estetycznej, rozwijaniu zainteresowań czytaniem, sztuką i muzyką.”
A. Czajkowska
W związku ze zbliżającą się gwiazdką, do Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie dnia 02.12.2015 r. zawitali aktorzy z teatru „Maska” z Krakowa, ze specjalnie przygotowaną mikołajkową niespodzianką, dla najmłodszych dzieci przedszkolnych z całej gminy Rzgów. Młodzi aktorzy wystawili spektakl o tajemniczych przygodach Milusia- pomocnika św. Mikołaja, który w niewyjaśnionych okolicznościach stracił pamięć. Wtedy to znajduje tajemniczy list. Dowiaduje się z niego, że świąt nie będzie... 
Była to opowieść pełna tajemniczości i niespodziewanych zwrotów akcji. Nasycona humorem i energią. Dzieci uważnie śledziły przygody skrzata, żywiołowo i spontanicznie reagowały odpowiadając na zadawane przez aktorów pytania.
Najważniejsze jednak, że teatrzyk przybliżył naszym milusińskim tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia, Św. Mikołajem, dostarczył wielu wrażeń a także ukazał najważniejsze prawdy o przyjaźni i budowaniu więzi rodzinnych.
Interaktywny charakter spektaklu sprawił, że wszyscy bawili się doskonale.
Dorota Eltman
GBP w Rzgowie
Dziękuję Pani Sołtys i OSP w Rzgowie za udostepnienie sali.
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź