Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 25 Lutego 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
16 listopada 2015r. - Seniorzy przy komputerach Drukuj E-mail
Image Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rzgowie zorganizował dla swych studentów kolejny już  kurs edukacyjny sfinansowany przez Samąrząd Gminy Rzgów. Tym razem jest to kurs komputerowy i ma miejsce
w Zespole Szkół w  Sławsku. Zajęcia rozpoczęły się
16 listopada br.  i trwać będą do połowy grudnia. Dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i czwartek w  godzinach popołudniowych przy szkolnych komputerach naukę pobiera 16 studentów UTW.

Fachową wiedzę w zakresie podstawowej
obsługi komputera i wykorzystania internetu przekazuje Pani Katarzyna Zielińska- nauczyciel Zespołu Szkół w Sławsku. W 16- osobowej  grupie uczestników kursu jest 14 kobiet i 2 mężczyzn. W zajęciach udział bierze 10 osób ze Sławska, 4 z Zarzewa i 2 z Osieczy.  Uczestnicy kursu łączą przyjemne z pożytecznym, zdobywają wiedzę, poznają tajniki informatyczne oraz mają przy tym doskonałą  zabawę.

Teresa Kwiatkowska

Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź