Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
25 listopada 2015r. - Nagroda dla KGW Zarzewek Drukuj E-mail
Image Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewku zdobyło nagrodę w Konkursie pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Nagroda wynosi 3 000,00 zł. Gmina Rzgów zgłosiła do konkursu projekt „Eko-artysta” zrealizowany przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Zarzewku. Projekt polegał na wykorzystaniu surowców wtórnych do wykonania różnego rodzaju przedmiotów i elementów ozdobnych.

W uroczystej Gali podsumowującej Konkurs brał udział Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Przewodnicząca KGW Zarzewek Anna Lewandowska oraz Jolanta Szaraszek Inspektor UG Rzgów.

Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź