Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
23 listopada 2015 r. - Jerzy Dudek rusza do Klubów Sportowych Orange Drukuj E-mail
Image
Zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie o godzinie 10:00 z Jerzym Dudkiem w Rzgowie!!!
ImageJeżeli aura będzie sprzyjająca to spotkanie odbędzie się na Gminnym Stadionie GKS Rzgów, a w przypadku śnieżnej, deszczowej, czy wietrznej pogody zapraszamy na spotkanie w hali sportowej Gimnazjum w Rzgowie.
Poniżej zamieszczamy oficjalny list rzecznika Orange Polska informujący o wizycie piłkarza.
 
Jerzy Dudek rusza do Klubów Sportowych Orange
Uczniowie z sześciu Klubów Sportowych Orange już wkrótce trenować będą pod okiem Jerzego Dudka. Jest to nagroda za wyjątkowe wykonanie zadanie grywalizacyjnego. Pierwsze wizyty piłkarza odbędą się 23.11 w Rzgowie i w Ruminie. Jerzy Dudek odwiedzi także: Wilkanów, Łapanów, Brańszczyk i Barwice.  
Wybór jednej najlepszej drużyny, okazał się niemożliwy. Wszystkie filmiki z zaproszeniami chwytały za serce. Ostatecznie więc zamiast 1 drużyny wybraliśmy 6. Zaangażowanie uczniów i całych lokalnych społeczności, utwierdziło mnie w przekonaniu, że Kluby Sportowe Orange to bardzo potrzebna inicjatywa, ogromnie się cieszę, że mogę ją wpierać. – Jerzy Dudek ambasador Klubów Sportowych Orange.
Pod koniec września  kluby objęte programem mogły podjąć specjalnie dla nich przygotowane wyzwanie– Jerzy Dudek w Waszym klubie. Drużyny, w dowolnej formie, miały przekonać gwiazdę piłki nożnej do wizyty w swojej miejscowości. 17 drużyn z całej Polski, zaprezentowało swoje propozycje w formie, krótkich filmów, prac plastycznych, a nawet wierszyków  Komisja (w składzie, której zasiadał między innymi Jerzy Dudek) zdecydowała, że treningi ze znanym sportowcem odbędą się w 6 Klubach Sportowych Orange, pozostali uczestnicy wyzwania otrzymają książki z jego autografem.
Pomysły Klubów Sportowych Orange na zaproszenie Jerzego Dudka były różnorodne, często angażowały nie tylko zawodników, ale większość uczniów szkoły, wielu mieszkańców danej miejscowości, a osoby spoza najbliższego rejonu. Na przykład uczniowie z Brańszczyka wspólnie wymyślili akcję „hasztagową” na facebooku. Zachęcali swoich znajomych by wrzucali zdjęcia z kartką z napisem #przyjedzJurekdoBranszczyka. Okazało się, że inicjatywę podjęło znacznie więcej osób niż się spodziewali m. in. Wójt i Rada Gminy Brańszczyk, Dyrekcja szkoły, a nawet studenci z Warszawy.
W całej Polsce działa już 100 Klubów Sportowych Orange. Drużyny w ramach programu Orange Polska otrzymały sprzęt sportowy oraz treningowy dostosowany do indywidualnych potrzeb, tablety z dostępem do internetu oraz możliwość podnoszenia kompetencji i wiedzy dzięki specjalnym programom szkoleniowym. Drużyny mają również możliwość zdobywania dodatkowych nagród motywujących do samorozwoju, które można zdobywać dzięki zgrywalizowanej platformie. Dla najaktywniejszych są dodatkowe wyzwania, trening z piłkarzem Jerzym Dudkiem, szczypiornistą Arturem Siódmiakiem, czy lekkoatletą Marcinem Urbasiem.
Patronat honorowy nad programem objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki.
Kontakt dla mediów:
Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
+48 (22) 527 19 39
 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź