Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
14 listopada 2015 r. - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej ORANJE CUP 2015 Drukuj E-mail
Image Dnia 14 listopada br. w Hali Sportowej RONDO w Koninie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej ORANJE CUP 2015. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Oranje Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2008/2009 wzięło udział 8 drużyn z całej Polski: Oranje I Konin, Oranje II Konin, Chrobry Gniezno, MKS Boruta Zgierz, Calisia Kalisz, UKS Orlik Poznań, Polonia Środa Wielkopolska, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x12minut.
W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Ignacy Budzyński, Filip Goździk, Filip Ławniczak, Alan Mizgalski, Igor Myszel, Filip Prus, Alan Szambelan, Kornel Szpechciński, Piotr Szumigalski (s. Eli), Igor Tomasik, Hubert Zimny. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak.
Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna żaków zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w potyczkach z doświadczonymi rywalami. Najlepsza okazała drużyna Polonii Środa Wielkopolska, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie MKS Boruta Zgierz. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Calisia Kalisz. Poza podium znalazła się ekipa gospodarzy Oranje II Konin. Bardzo dobre piąte miejsce w silnie obsadzonym turnieju zajęła drużyna GKS-u Rzgów. Dwa ostatnie miejsca w tabeli przypadły drużynom Chrobrego Gniezno oraz UKS Orlik Poznań.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, zawodnicy natomiast pamiątkowe medale. Warto dodać, że nasz najlepszy strzelec – Piotr Szumigalski , który zdobył 5 bramek został wicekrólem strzelców turnieju!
 
Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – Oranje I Konin 2-1
Polonia Środa Wielkopolska – GKS Rzgów 2-0
Calisia Kalisz – GKS Rzgów 5-3
GKS Rzgów – UKS Orlik Poznań 2-1
GKS Rzgów – Oranje I Konin 1-0
 
Ostateczna kolejność Turnieju ORANJE CUP 2015:
1.      Polonia Środa Wielkopolska
2.      MKS Boruta Zgierz
3.      Calisia Kalisz
4.      Oranje II Konin
5.      GKS Rzgów
6.      Oranje I Konin
7.      Chrobry Gniezno
8.      UKS Orlik Poznań
 
Autor: Michał Rek

< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź