Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
9 listopada 2015 r. - Podziękowanie z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Drukuj E-mail
Image Niezmiernie miło mi poinformować Państwa, że w dniu 9 listopada 2015 r. do Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie wpłynęło pismo - Podziękowanie z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy dotyczące ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie „Lalki” Bolesława Prusa, które odbyło się we wrześniu bieżącego roku. Przypomnijmy, że również nasza BIBLIOTEKA PUBLICZNA  zgłosiła się do w/w akcji, którą przeprowadziliśmy tym razem w FILII w Sławsku. Brali w niej udział przedstawiciele władz gminy,  dyrektor Banku Spółdzielczego, młodzież z Pracowni Sławsk, seniorzy słuchacze UTW w Rzgowie, mieszkańcy gminy.
„Narodowe Czytanie to zainicjowana w 2012 r. przez Prezydenta B. Komorowskiego ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Czytanie zostało nazwane „narodowym” aby podkreślić jego powszechny i egalitarny charakter. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.  (źródło www.prezydent.pl)
W załączniku scan podziękowania.
 
Te podziękowania skierowane są do wszystkich uczestników akcji „Narodowe Czytanie”.
Dziękuję i zapraszam do udziału w przyszłym roku.
DOROTA ELTMAN Image Image 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź