Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
7 listopada 2015 r. - II miejsce: Orzeł Osiecza w Turnieju Siatkówki o Puchar Prezydenta Konina! Drukuj E-mail
Image
7 listopada 2015 r. w sali sportowej w Koninie przy ulicy Popiełuszki odbył się II Regionalny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Konina w Piłce Siatkowej Mężczyzn.
W turnieju zagrało 8 zespołów z Regionu Konińskiego. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy - KTPS Konin.
Drugie miejsce przypadło drużynie LZS Orzeł Osiecza, w składzie: Jakub Liebelt (kpt), Łukasz Liebelt, Piotr Fabisiak, Jakub Miśkiewicz, Damian Szczepaniak, Adrian Borowski, Adrian Ratajczyk, Dawid Giętkowski, Wojciech Pernak.
Trzecie miejsce wywalczył Referat Kazimierz Biskupi. Poza podium znalazły się zespoły Team Stare Miasto, Ochocki Turek , Radio ZET Gold, OSiR Kleczew, Elektrownia PAK.
Warto podkreślić iż, najlepszym atakującym turnieju został wybrany zawodnik LZS Orzeł Osiecza Dawid Giętkowski. Na koniec rozgrywek trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a najlepsza drużyna KTPS Konin okazały puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta Konina.