Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
5 listopada 2015 r. - Listopadowe spotkania z kulturą w Rzgowskiej Książnicy Drukuj E-mail
Image
5 listopada 2015 Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzgowie odwiedziło wielu gości, a to za sprawą wydarzeń kulturalnych, które właśnie w tym dniu się odbywały. Seniorzy słuchacze UTW w Rzgowie, młodzież, czytelnicy mogli spotkać się z autorami zarówno prozy jak i poezji. Pierwsze spotkanie z P. Joanną Fabicką z wykształcenia filmoznawcą, z doświadczenia montażystką
(montowała m.in. film nominowany do Oskara – ”Męska sprawa”), autorką bestselerowego cyklu książek opisujących perypetie nastoletniego Rudolfa Gąbczaka uważanego za totalnego ofermę, rozpoczęło się o godz. 10.45. Wzięli w nim udział uczniowie Gimnazjum w Rzgowie. Pani Joanna od samego początku nawiązała świetny kontakt z młodzieżą bądź, co bądź w trudnym wieku dojrzewania.
Z zaangażowaniem opowiadała o bohaterze swoich książek oraz o tym jak została pisarką. Żartowała z gimnazjalistami o trudnym okresie dojrzewania i perypetiach z nim związanych. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz gromkimi brawami w podziękowaniu za sympatyczne, pouczające, przeplatane humorem spotkanie autorskie. 
Mogło się ono odbyć dzięki projektowi „Czytaj nie pytaj”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego we współpracy z Biblioteką Publiczną w Starym Mieście.
Justyna Popiela
GBP w Rzgowie
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź