Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
5 listopada 2015r. - Pięknieje wieś Osiecza Pierwsza Drukuj E-mail
Image Zakończyła się realizacja projektu „Pięknieje wieś Osiecza Pierwsza – II etap” dofinansowanego w ramach konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”  ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Projekt powstał z inicjatywy Pani Sołtys Renaty Mirkiewicz, Radnego Gminy Rzgów Pana Jana Gośki oraz dzięki wielu Mieszkańcom, którzy włożyli do projektu wkład własny w postaci robocizny. W ramach projektu wykonano monitoring kompleksu sportowo-rekreacyjnego, wyrównano i uporządkowano teren wokół zbiornika wodnego, ogrodzono go oraz obsadzono krzewami, a także ustawiono ławki i wykonano boisko do tenisa ziemnego.

Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź