Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
29 października 2015 r. - Jerzy Dudek odwiedzi wkrótce Gminny Klub Sportowy Rzgów! Drukuj E-mail
Image Znamy wyniki wyzwania „Jerzy Dudek w Waszym klubie!”. Przedstawiciele ORANGE byli pod ogromnym wrażeniem wszystkich relacji. Jedne były niezwykle zabawne, inne wzruszające, jeszcze inne po prostu robiły piorunujące wrażenie! Wszystkie na swój sposób były niesamowite, dlatego Jury zdecydowało się również na coś niecodziennego. Zamiast jednego zwycięzcy wyłoniono aż sześciu!
Miło nam poinformować, że wśród głównych zwycięzców wybrano GMINNY KLUB SPORTOWY RZGÓW!

Pozostałe kluby, które wzięły udział w wyzwaniu, otrzymają nagrody pocieszenia: książkę z autografem Jerzego Dudka „nieREALna kariera” oraz zestaw piłek futbolowych!

Jak powiedział sam Jerzy Dudek - Naprawdę długo nie byliśmy w stanie dojść do porozumienia, która drużyna zasługuje najbardziej na nagrodę główną. Zgodziliśmy się jednak w dwóch kwestiach. Po pierwsze – wszystkie prace zasługują na jakąś formę nagrody ze względu na włożony trud i ogromne zaangażowanie, które często wykraczało poza klub. Po drugie – 6 relacji, które finalnie wygrały, ma w sobie po prostu „to coś” co sprawia, że zasługują one na nagrodę główną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom sekcji orlik, żak, junior młodszy i senior a także rodzicom za bardzo aktywny udział w przygotowaniach do realizacji zadania konkursowego. Jesteśmy także niezmiernie wdzięczni Państwu Piotrowi i Bogumile Olek, którzy bardzo profesjonalnie zrealizowali dla nas film konkursowy.

Niedługo przedstawiciele ORANGE skontaktują się ze zwycięskimi klubami i omówią szczegóły wizyty Jerzego Dudka. Już nie możemy się doczekać!

Nagrodę główną, czyli przyjazd Jerzego Dudka do klubu, otrzymują:

SKS Zespół Placówek Oświatowych Brańszczyk

LKS Piast

GKS Rzgów

KS Warta Rumin

SKS ,,AKADEMIA SPORTU" przy Zespole Szkół w Wilkanowie

Błonie Barwice

Nagrody pocieszenia: książkę z autografem Jerzego Dudka oraz zestaw piłek nożnych, otrzymają:

UKS Gladiator Przemyśl

MUKS Halny

LUKS Młodzik

LKS Szumy

UKS JAGIELLOŃCZYK

Stowarzyszenie Aktywni dla Miasta

GKS Jaraczewo

LKS Victoria-95 Przecław

UKS Rozogi

UKS Spartakus

SKS Maraton

 

Info: www.klubysportoweorange.pl

Michał Rek

Koordynator projektu GKS Rzgów – Kluby Sportowe Orange

Sekretarz GKS Rzgów


Image
 
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź