Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
18 października 2015r. - V Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Trąbczynie Drukuj E-mail
Image Dnia 18 października na boisku sportowym ORLIK w Trąbczynie odbył się V Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy ZKS Zagórów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 5 drużyn: Oranje Konin, Polonia Golina, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, ZKS Zagórów.
Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.
W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Igor Cegielski, Bartosz Dziublewski, Mikołaj Fabisiak, Jakub Galor, Miłosz Karmowski, Hubert Karpiński, Miłosz Kubiak, Brajan Perliński, Patryk Wielgosik, Wiktor Wiśniewski.
W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Mateusz Antczak, Nikodem Ćwikliński, Szymon Fabiszak, Adam Koziarski, Adam Kunicki, Szymon Michalak, Hubert Miśkiewicz, Krystian Myślicki, Jakub Samulczyk. Trenerem obu ekip był Przemysław Kopczyński.
Ostatni turniej ligowy ORLIK w tym roku był niezwykle wyrównany. Najlepsza okazała drużyna Oranje Konin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie – GKS I Rzgów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS II Rzgów. Poza podium znalazły się drużyny Polonii Golina oraz ZKS-u Zagórów.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejne turnieje grup starszych ORLIK E1 odbędą się wiosną 2016.
 
Wyniki meczów:
Oranje Konin – ZKS Zagórów 6-0
GKS II Rzgów – Polonia Golina 2-1
GKS I Rzgów – Oranje Konin 1-2
Polonia Golina – ZKS Zagórów 2-1
Oranje Konin – Polonia Golina 4-1
ZKS Zagórów – GKS I Rzgów 0-4
GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 1-1
GKS II Rzgów – Oranje Konin 2-4
GKS I Rzgów – Polonia Golina 4-1
ZKS Zagórów – GKS II Rzgów 2-3
 
Ostateczna kolejność V turnieju ligowego:
1.Oranje Konin 12pkt 16-4
2.GKS I Rzgów 7pkt 10-4
3.GKS II Rzgów 7pkt 8-8
4.Polonia Golina 3pkt 5-11
5.ZKS Zagórów 0pkt 3-15
 
Autor: Michał Rek


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź